Eau Suave (Parfum d'Empire)

Dámská vůně
Rok:

2005

Složení (ověřené)

broskev, malina, meruňka, pepř, koriandr, šafrán, čajová růže, ovocná růže, větvičník, pačuli, bílé pižmo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Parfum d'Empire Eau Suave

Ada

Eau Suave jsem měla trochu problémy rozklíčovat. Něco mi velmi připomíná a pořád nějak nevím co. Každopádně to není nikterak typická růžová vůně a našla jsem v ní i tóny, které nejsou uvedené ve složení - špetku eukalyptu či máty, možná špetičku kadidla či čaje. To jsou ovšem detaily, které si ve vůni najdete sami. Důležité je vědět, že Eau Suave je postavená jako moderní bezvětvičníková chypre (větvičník je sice ve složení uvedený, ale v praxi není moc cítit), spočívající především na pačuli a chladných suchých tónech. Aby nebyla studená, je zateplena kořením a meruňkou, která je ale velmi tlumená a chová se rozumně, rozhodně se nemusíte bát nějaké syntetické pseudobroskvové příšery. Stejně tak růže není bolehlavovou růží z Parisu. Váhám, jak Eau Suave zhodnotit. Někomu možná přijde nudná, někomu zajímavá, záleží na tom, zda ji budete vnímat spíš jako celek nebo jako souhru jednotlivých složek. Je sytá, má výdrž, hodí se do práce i na ples, rozdíl bude pouze v míře aplikace. Je to nepochybně zralá vůně, která neurazí ani elegantní milovnici komplexních vůní. Pokud by se vám zalíbila a zdála se drahá, zapátrejte v parfumerii, pěkné květinově broskvové parfémy naštěstí stále existují.

Hodnocení parfému Parfum d'Empire Eau Suave od uživatelek 33 hodnocení

Líbí se (15)
45%
Nelíbí se (4)
12%
Neutrální (14)
42%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Parfum d'Empire Eau Suave - umístění v žebříčcích uživatelů

2x v nejlepších vůních

Recenze Parfum d'Empire Eau Suave20.10.10

Eau Suave – má v bezprostředním začátku, ihned po nanesení, „masťový tón“, což znamená, že voní jako univerzální míchaná mast z lékárny, která léčí v podstatě všechno Postupně se rozvine do něčeho, co bych poopsala jako usychající růže. Jako když růže ve váze nechtějí moc rozkvést, poupata se rozvinou tak na půl a pak začnou klopit hlavy. Čili je vezmete a pověsíte hlavou dolů, když jdete kolem zavoní nejen květy,ale i sušící se stonky.Přemýšela jsem, co dělá ten lehoulince tlející a nasládle zelený efekt a usoudila, že by to snad mohla být jemně navinulá broskev v kombinaci s vetiverem(?), Růže je ovšem stále sytější a sytější, zatím co v první půlce je sušená, rozvine se postupně do plně kvetoucí stolisté růže. Ale!!! Brzdí ji něco zeleně mentolového s lehoučce citrónových nádechem a je to velice velice neobvyklé. Nevybavuju si, že bych někdy něco podobně stavěného očichávala a dala bych krk za to, že je v téhle vůni meduňka.


Jak vypadá závěr zatím nevím, protože v růžově mentolové podobě se vůně drží už nehorázně dlouho a má neskutečnou stopu, stačí, když trošku pohnu rukou a cítím růžičky všude.Nicméně závěr doplním .


Doplňuji, že vůně mi zůstala na ruce až dorána a v omezené míře přežila dokonce i sprchu.Opravdu velký držák. Závěr nebyl sladký, jak bych čekala, ale spíš se vracel k úvodním chladnějším tónům sušené růže.

Komentáře Parfum d'Empire Eau Suave

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Parfum d'Empire Eau Suave

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist