Floral (Paul Smith)

Dámská vůně
Rok:

2005

Složení (neověřené)

HLAVA: pomeranč, růžový grapefruit, leknín
SRDCE: magnólie, orchidej, vonokvětka
ZÁKLAD: ambra, pižmo

Parfuméři:

Bruyere, Laurent

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Paul Smith Floral

Ada

Při svém putování po parfumeriích jsem narazila na několik vůní, které se snažily napodobit nenapodobitelnou vůni napudrovaného miminka; například Petits et Mamans, která to o sobě přímo tvrdí, skončila záhy po startu jako přeslazená cukrová vata. Pěkně něžný, mléčně čajově pudrový nádech má Thé Rouge stejné značky, ale čaj převažuje. Paul Smith Floral je další parfém, který se chopil pudrového tématu a nutno říct, že poměrně úspěšně - od avirilové dokonalosti ho dělí jen míra sladkosti, která je o něco vyšší. Začátek mě nenadchl, vypadalo to na další ovocenku, ale po rozvonění už jsem byla spokojená. Ne natolik, abych Floral nosila (dala bych přednost o něco méně sladkým tónům), ale rozhodně natolik, abych ho doporučila k vyzkoušení. Floral je velmi něžná vůně s jemně slaďoučkým, pudrově ambrovým základem a květinovým srdcem, které voní po fialkách, magnólii a za sebe bych dodala, že možná i trochu po čaji. Floral noste pokaždé, když budete chtít v okolí vzbudit ochranitelské pudy.

Hodnocení parfému Paul Smith Floral od uživatelek 49 hodnocení

Líbí se (21)
43%
Nelíbí se (4)
8%
Neutrální (24)
49%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Paul Smith Floral - umístění v žebříčcích uživatelů

2x v nejlepších vůních

Recenze Paul Smith Floral


07.02.13

Je to jedinečný parfém, ktorý si kupujem už pravidelne 6 rokov, odkedy som naň prvý krát natrafila v Londýne. Odvtedy sa mi žiadny iný nepáči, má krásnu jemnú púdrovú vôňu, nie presladlú, takú akurát. Veľmi dlho ho cítiť a ešte sa nestalo, že by mi niekto povedal, že sa mu nepáči jeho sladkastá jemná vôňa, práve naopak, aj kolegyne, ktoré uprednostňujú menej sladké vône skonštatovali, že je výnimočný svojou nenapodobiteľnou jemnou, akokeby bábätkovskou vôňou.
Momentálne som ale natrafila na veľmi podobný parfém, ktorý mi pripomína Floral a to Valentina, takže chcem si ho tiež kúpiť a striedať.

Komentáře Paul Smith Floral

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Paul Smith Floral

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist