Rawda (Rasasi)

Dámská vůně
Složení (neověřené)

jasmín, myrha, muškátový oříšek, kardamom, šafrán, skořice, hřebíček, brambořík, heliotrop, větvičník, cedr, pižmo, ambra

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Rasasi Rawda od uživatelek 10 hodnocení

Líbí se (6)
60%
Neutrální (4)
40%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Rasasi Rawda - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejkrásnějších flakonech

Recenze Rasasi Rawda23.10.11

Koření. Ze začátku nálož hřebíčku a myrthy, derou se tam napovrh i ostatní složky uvedené ve složení, ale přes tuto dardu se nemohu k ničemu konkrétnímu pročichat. Je to hořké, aromatické a suché. Zajímavé, ale přímo jako vůně mi to nepřišlo (i když mi tam nic nevadilo, neodpuzovalo, jenom to bylo … zvláštní, nezvyklé, jako lektvar z hořké byliny). Ale parfém se na kůži vyvíjí, je stále příjemnější. Koření se rozmělňuje v pro nos přijatelnějších složkách. Po 30min-hodině už je velmi příjemná, tedy pro milovníky hřebíčku. Kdo jej rádi nemáte, na Rawdu zapomeňte. Hřebíček je cítit od začátku do konce. Určitě nekupovat naslepo, tato vůně vám nejde svou líbiviostí naproti, zde musíte hledat. Typově bych přirovnala k Spellbound od Estee Lauder, ale tam je spolu s hřebíčkem více květin. Rawda je nekvětinová. Určitě stojí za vyzkoušení: už pro svou jinakost, je zajímavě sladěná. Asi bych nenosila, ale dávám palec nahoru. Rawda, to je výzva k pochopení, k nalezení cesty.
Líbila by se mi na ženě ( i muž by ale mohl nosit) silné, charismatické, emancipované, s výraznými rysy, ženě, co moc nedbá na názory davu a jedná tak, jak uzná za vhodné, rozhodně někdo, kdo vyčnívá z davu. Umělkyně, svobodné povolání, kreativní povolání. Kreativní móda. Uťápnutou puťku by Rawda nepozvedla, spíš převálcovala.

Komentáře Rasasi Rawda

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Rasasi Rawda

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist