Sharina (Rasasi)

Unisex vůně
Složení (ověřené)

HLAVA: růže, ylang-ylang, kozlík, pelargónie, santal, pačuli
SRDCE: šafrán, cibet, olibanum, kastoreum, císt
ZÁKLAD: kůže, ambra, pižmo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Rasasi Sharina od uživatelek 21 hodnocení

Líbí se (20)
95%
Nelíbí se (1)
5%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Rasasi Sharina - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejkrásnějších flakonech

Recenze Rasasi Sharina


20.10.13

Atmosféra pozdních hodin v baru, kde se líně táhne kouř z drahých doutníků nad poloprázdnými sklenkami kvalitních koňaků a whisek, kde v přítmí stínítek muži dychtivě očekávají intimní kouzlo noci, ve kterém se náhle objeví ona, žena lovec, žena dravec, aby čerstvým závanem mrazivého vzduchu upoutala k sobě veškerou pozornost a svojí sladkou stopou probudila touhu být lapen do jejích sítí. To vše má v sobě Sharina.

Střih…

Konečně utekla palácovým strážím… královský poklad střežený jako oko v hlavě, nevinné krásné poupátko v rozpuku. V nadýchaných bílých šatech se prosmýkla bránou a lehkými kroky se proplétá na bazaru mezi stánky s květinami, mandlemi, kořením, kadidlem, závany kouře od mistrů kovotepců, za ním, zda-li pak zase dostane růži ?
Jejich oči se střetávají v davu, je tak křehká, tak zranitelná, z bolestné touhy ji chránit ho zabolí u srdce. Nikdy ji neopustí, nikdy jí nepřestane milovat. Jeho sen stojí před ním a on jí nesměle mlčky podává její růži. Voní obě stejně, opojné sametové růže. Čas se zastavil. Dnes má pro ní překvapení, santalový prstýnek. Omámeně si ho navléká na prst a jediným toužebným pohledem mu říká vše…
Už je zase zpátky ve svých komnatách, stahuje si šál z vlasů a balí do něj své dva nejvzácnější poklady. Přitiskne si je k srdci, slastně zavře oči a nechává se unášet vůní svého tajemství… I toto je Sharina, něžná dívka vzbuzující v mužích touhu jí milovat a chránit.

Sečteno, podtrženo, začíná Sharina jemnou, ale intenzivní mandlovolikérovou notou s kouřem v pozadí, ke které se přidává sametová růže a santálové dřevo, partička ingrediencí se nám pěkně promíchá, vůně houstne a sládne, kouř se prohlubuje a drží sladkost na uzdě. Prachový závan vzácného koření odhalí špetku ambry servírované na mošusu.
Vyladěná, mistrovsky sestavená smyslná vůně, která jitří pocity a zrychluje tlukot mužského srdce.
Olejové dvojče Kalematu.

Komentáře Rasasi Sharina

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Rasasi Sharina

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist