Replay for Her (Replay)

Dámská vůně
Rok:

2008

Složení (neověřené)

kardamom, myrta, muškát, guajakové dřevo

Parfuméři:

Ermenidis, Ilias

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Replay Replay for Her:

Hodnocení parfému Replay Replay for Her od uživatelek 31 hodnocení

Líbí se (23)
74%
Nelíbí se (3)
10%
Neutrální (5)
16%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Replay Replay for Her - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze Replay Replay for Her


23.01.09

Naprosto souhlasím s recenzí od Dagmary, Replay je příjemná, ovocnodřevitá vúně pro každou příležitost. Určitě ji lze koupit naslepo i věnovat jako dárek02.01.09

Odstříkla jsem si jí na ruku ve Schleckeru,kde byla volně.První dojem - ovocnocitrusový nápor.To tedy nemusím.Chodila jsem po městě a očichávala.Pro­nikavost zmizela a usadila se příjemná,ovocná vůně s dřevitým základem.Vydržela asi 4 hodiny,než jsem jí doma smyla a pochopitelně jsem jí cítila ještě na rukávu svetru.Zašla jsem si jí po dvou dnech koupit.Mám jí první den a cítím hlavně jablko,pomeran­č,později se rozleží ovocno-dřevitě,pořád cítím kyselejší jablíčko,nejprve v kombinanci s pomerančem,který zmizí a vůnička se přisladí,k tomu vystoupí dřevitý tón.Oproti testeru má horší výdrž,(na netu i v prodejně je jen EDT).Ve dvou prodejnách jsem viděla jen balení 20 a 40 ml,mám dojem,že díky výdrži je „dvacítka“ mínus.Jinak je mi příjemná a nevtíravá,taková čistá celoroční universálka,přeh­lédnutelná,sko­ro tuctová,ale taky nekonfliktní.
Na diamantu a elninu jsem našla tohle složení:
Hlava:jablko,ci­trusy,Srdce:šves­tka,Základ:Bo­by tonka.
Velkou jedničku má u mě flakónek,ten mě vlastně nalákal nejvíc.


01.12.08

Hm tak tohle je moc pěkná vůně když jsem k ní poprvé přivoněla, ihned mi naskočilo pomeranč v čokoládě, tak krásně to bylo požitkové.Cítila jsem i oříšky v cukru a potom se opravdu krásně rozvoněl kardamon.Vůně má i velmi dobrou výdrž takže já bych do ní určitě šla.

Komentáře Replay Replay for Her

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Replay Replay for Her

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist