Jontue (Revlon)

Dámská vůně

Nejlepší ceny Revlon Jontue:

Hodnocení parfému Revlon Jontue od uživatelek 10 hodnocení

Líbí se (8)
80%
Nelíbí se (1)
10%
Neutrální (1)
10%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Revlon Jontue


16.05.15

Další můj úlovek naslepo a 70. léta opět nezklamala - Jontue naprosto splňuje (alespoň mé) představy o tom, jaké vůně tehdy dominovaly. Možná znáte ikonickou vůni z oněch let - modrý Charlie (ale ten původní, nikoliv pozdější reformulace a různobarevné odnože). Jistá podoba se najde - ani v jedné z vůní na vás nevyskočí ovocná složka, která vás přepadne ve velké většině vůní uvedených na trh v posledním desetiletí - takže žádný meloun, broskvička či hruštička… Jontue je jemná chyprová vůně s výrazným květinovým doprovodem a s kapkou citrusové svěžesti. Pokud bych si mohla vybrat roční období, zvolila bych jaro - žlutá mimóza evokuje představu slunečného dne, fouká lehký větřík a kolem vás hořkosladce voní heřmánek. Výdrž není zrovna excelentní- pár hodin a konec. Ale vzhledem k ceně …? Vadou na kráse je snad jedině dost nevzhledný bakelitový uzávěr; jinak bych se touto vůní rozhodně neostýchala někoho obdarovat.

Komentáře Revlon Jontue

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Revlon Jontue

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist