Reb’L Fleur (Rihanna)

Dámská vůně
Rok:

2010

Složení (neověřené)

červený rybíz, švestky, šťavnaté broskve;
havajský ibišek, fialka, tuberóza, kokosová voda
vanilka, ambra, pižmo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Rihanna Reb’L Fleur

Ada

Reb'l Fleur bych neřekla, že je gurmánská, ale takový ten uhlazený charakter má také. Nejvíc za to může kokos s vanilkou, ve směsi s ovocem z toho ovšem ze začátku vychází sladká žvýkačka. Docela dobrá žvýkačka, podotýkám, ale nic, co bychom necítili už tisíckrát. Sladká, ovocně vanilková vůně pro náctky. Ani toho kokosu tam bohužel není tolik, abych Reb'l Fleur doporučila jeho milovnicím.

Jestli chcete něco od Rihanny, doporučuji vyzkoušet raději mnohem zdařilejší Nude .

Hodnocení parfému Rihanna Reb’L Fleur od uživatelek 65 hodnocení

Líbí se (43)
66%
Nelíbí se (7)
11%
Neutrální (15)
23%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Rihanna Reb’L Fleur


30.10.14

Po aplikaci na kůži mě do nosu poprvé praštily ostružiny. Zralé, ale kyselé. Zpoza začíná přicházet kokosová voda a broskve. Nenápadně se do pár minut příjemně rozvoní a vůně se najednou stává hladší, příjemnější. Přesto to není kokos, který bych snědla. Není to moc gurmánská vůně, řekla bych. Po celou dobu cítím ibišek, stydlivý, stojící v pozadí vůně.
Konec uhladí na můj vkus až příliš syntetická vanilka.
Výdrž má neskutečnou, na oblečení především. Muži chválí, je v ní cosi přitažlivého - sladkého.
Není to klasická drogérkovka a rozhodně to není vůně pro zralou dámu.


28.11.12

Snažím se najít v Reb´L Fleur podobnost s Angelem. Hledám a pídím se po stopách této legendární vůně, kterou mám spjatou s pačuli a zemitostí. Ta zde ale není. Je zemitá, ale jiným způsobem. Na vanilkovém základě se příjemně nesou ovocné tóny doplněné květinami. Sladká je trochu více, ale nepůsobí přeslazeným dojmem. Připomněla mi jemně ovocné bonbónky, které mají uvnitř krémovou kakaovou náplň. Kokos je také znatelný. Dle mě se jedná o velmi „chutnou“ vůni. Hutná, hřejivá a lahodná. Postupně se Angelovi začne podobat, a to když ustoupí ovoce. Stále tam ale není dostatek čokoládovosti a té Angelovské velmi specifické temnosti a těžkosti. Je tady ale příjemná ambra. Semišové šimrání a ta chuť, mňam .) Postupně nabírá pudrový odstín. Doporučuji ji všem, kterým vadí v Angelovi právě ta silná zemitost (pačuli). Reb´L Fleur je univerzálnější a více ženská. Lehčí, něžnější a celkově šťavnatější. Vůně je povedená a jistě se bude líbit. Výdrž hodnotím jako dobrou.13.07.11

Tak na tuto vůni jsem byla hodně zvědavá, pro Rihannu mám velkou slabost. Po dlouhatánské době jsem si koupila vůni naslepo, ještě k tomu ne za hubičku.
Na fragrantice jsem četla recenze jako divá, přirovnávali ji k Miami Glow(měla jsem a podoba dle mého názoru není) od Lopezky, pěli chvalozpěvy.
Voní to dobře! Jelikož znám Scent od COstumeNational a chlípnou vůni ibišku tak jsem byla natěšená …hehe…fakt tam je. Miluju vůni kokosu, taky tam je. Kokosová sprška jak je ve složení, jen surový kokos prolínající se celou tou směsicí exotických pochoutek, úplně na mě vybruje energie Barbadosu, jeho nádherné a bohaté fauny a zároveň i krutosti bytí pro starousedlíky…
Jak psala Jerry, také si troufnu přirovnat k Angelu, ibiškovému Angelu s kokosem(žádná syntetika!), výdrž celý den, do prostoru jde festovně.
Minimálně za zkoušku, milé dámy, stojí. :wink:

Komentáře Rihanna Reb’L Fleur

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.
 Váš příspěvek
 
Brach
Parfémová maniačka 502 příspěvků 26.10.16 18:52

Někde jsem četla , že je snad trochu podobná již dávno nevyráběné Devotion od Gabriely Sabatini? Je to možné? Devotion kdysi bývala moji obíbenou

Na poličce 17 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 1 parfém
Vložit nový komentář

Uživatelé a Rihanna Reb’L Fleur

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist