Absolu Intense Simple Red (Rochas)

Dámská vůně
Rok:

2004

Složení (neověřené)

mandarinka, list fíkovníku;
lilie, pomerančový květ, tuberóza, bílé květiny
ambra, tonka, santal, vanilka

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Rochas Absolu Intense Simple Red od uživatelek 28 hodnocení

Líbí se (16)
57%
Nelíbí se (2)
7%
Neutrální (10)
36%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Rochas Absolu Intense Simple Red08.04.09

S napsáním něčeho k Absolu Intense jsem velmi dlouho otálela. Přesto, že vůně patří od prvního dne, co ji vlastním, k mým nejoblíbenějším, je pro mne její komplexnost a jednolitost velmi špatně uchopitelná. Což myslím samozřejmě obrazně, protože flakon jako takový pasuje do ruky jak ulitý. Černé kruhové víčko slouží jako úchytka, za kterou flakon ve tvaru létajícího talíře vezmu a položím přes celou mojí dlaň, prsty se zaháknu o palubu a už letím… Trochu zvláštně na mě působí samotné otevírání víčka. Jestli znáte takové ty staré černé vypínače nebo jističe s velkým černým knoflíkem, kdy tahem k sobě jste proud spustili a zatlačením přerušili, tak to je přesně ono a i sílu tahu pro otevření flakonu musíte vynaložit podobnou. Jakmile to však cvakne, už od knoflíku se vám pod kůži dostává pěkných 220 V. Nehledě na to, že vůně je v srdci ryze květinová, o její síle a intenzitě nelze pochybovat. Složení sice uvádí řadu bledých květin, ale ono co si budem povídat, lilie a tuberóza to umí pěkně roztočit. Když si k tomu přidáte ještě sladce orientální základ, tak kdybyste mě poslali na záhonek hledat kytičky v ní ukryté, přinesla bych jen ty s velmi tmavými lístky. Ostatně barva flakonu ani náhodou neříká nic o svěží květinovce. A že jí ta červená sluší! Červená patří podle mého názoru vůbec mezi krásné barvy flakonů. Obklopte ji davem světlých průhledných a stejně na vás z toho shluku bude křičet.
Abych nezapomněla - Pomerančový květ - myslela jsem, že ne, ale ano, velké ANO pomerančovému květu, vůbec nechápu proč jsem trpěla takovým předsudkem, protože je to božká mana. Pochopila jsem, že ze stejného důvodu jsem se zamilovala i do Palazza od Fendiho. V Absolu je samozřejmě jeho podoba díky zakomponování s ostatními složkami jiná, ale přesto se dá najít podobná stopa. Já osobně se do celku Absolu Intense doslova zamilovala. Ona zprvu sice tak trochu nepříjemně probíjí, ale pak si mě hýčká a halí do hebkého hávu neuvěřitelně dlouho, silně a opojně.

Komentáře Rochas Absolu Intense Simple Red

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Rochas Absolu Intense Simple Red

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

 

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist