Lilt (Rouge Bunny Rouge)

Dámská vůně
Složení (ověřené)

HLAVA: zelené listy, fíkové listy
SRDCE: broskev, kokos, fialka
ZÁKLAD: vetiver, pižmo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Rouge Bunny Rouge Lilt od uživatelek 6 hodnocení

Líbí se (2)
33%
Nelíbí se (1)
17%
Neutrální (3)
50%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Rouge Bunny Rouge Lilt06.03.14

Nezralé fíky rozmačkané i s listy a větvičkami, pár rozmačkaných tulipánových cibulek a do toho sladká šťáva z kompotovaných broskví. Až sem divnota sama. Po několika hodinách přišel zlom v podobě sladkého vetiveru v závěji pudru......a nebýt toho „neortodoxního“ začátku, byl by tužebník v pozoru.


08.02.14

Velmi neotřelá vůně, ihned po aplikaci nelze snadno popsat, připomíná mokrý les? či mokrou zahradní zídku, jak řekla kamarádka. Nebo mokrý mech. Po chvíli se rozvoní kokos a broskve, ale jen vzdáleně, pro můj nos stále přetrvávají zelené noty. Připomíná mi květy opuncií, trochu taky nezralé citrusy. Ale rozhodně na mě voní tak, že moje známé a blízké přiměje naklonit se blíž a přivonět si znovu se slovy…mně to něco připomíná, ale nevím co…Takže je vlastně svým způsobem tajemná.
Rozhodně splnila moje přání mít vůni, která je jiná, než ty ostatní. A to se mi na ní líbí snad nejvíc.

Komentáře Rouge Bunny Rouge Lilt

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Rouge Bunny Rouge Lilt

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist