Bin Thani (Royal Diwan Group)

Unisex vůně
Složení (neověřené)

ambra, živočišné tóny, guajakové dřevo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Royal Diwan Group Bin Thani od uživatelek 6 hodnocení

Líbí se (6)
100%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Royal Diwan Group Bin Thani - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze Royal Diwan Group Bin Thani


16.07.14

Arabský objev letošního léta, který mi udělal nesmírnou radost. Na první pohled nenápadná vůně v běžném, až obyčejném flakónu. Ovšem ten název…Bin Thani…že by vůně na počest významné historické osobnosti, druhého emíra katarského poloostrova, šejka Mohammeda bin Thaniho ? Proč ne, ostatně posuďte sami: počátek vůně se nese v typicky arabském duchu, tedy oud, zde je však naprosto syrový, těžký a prvních pár minut velice intenzivní. Máte pocit, že se vám právě na starém truhlářském stole vylila celá láhev leštěnky Diava spolu s jódovou tinkturou. Poté nastává ústup, kdy se veškerá oudová živočišnost stahuje a žezlo přebírají bylinné akordy. Zapomeňte však na jakoukoliv svěžest nebo čerstvost, toto jsou byliny, které leží dlouhá léta zapomenuté na zaprášené půdě, vystavené střídavě žáru slunce a vlahým katarským nocím. Hutná ambra, fialky a letitý med zjemňují celkovou kompozici a kolem tohoto akordu tančí obláček jehličnatých silic. Závěrem vůně pozvolna ubírá na intenzitě a nabírá ženský akcent, kdy se hlásí o slovo čerstvě oloupaná pomerančová kůra topící se v horké čokoládě té nejvyšší kvality. Vůně Bin Thani má můj neskutečný respekt, výdrž a originalitu. Takto voní léty a zkušenostmi ošlehaný arabský byznysmen nebo státník. U žen bude takto vonící muž evokovat hodnoty, které nutně přicházejí až s pozdějším věkem, tedy životní vyzrálost, nadhled, vyrovnanost a smíření. Vnitřním poselstvím vůně Bin Thani je láska, láska k životu ve všech jeho podobách. Ingredience jsou té nejvyšší kvality a celková výdrž je kolem pěti až šesti hodin. Pravda, nepatří mezi nejlevnější, ale ta podlomená kolena a komplimenty od žen za to stojí. Zapomeňte na mainstream, jen mrtvé ryby plavou s proudem. Pokud přežijete prvních pár minut a dáte Bin Thani šanci, ucítíte, jak chutná arabská vůně par excellence !

Komentáře Royal Diwan Group Bin Thani

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Royal Diwan Group Bin Thani

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist