Incanto Heaven (Salvatore Ferragamo)

Dámská vůně
Rok:

2008

Složení (ověřené)

grapefruit, pustoryl, jablko, růžová pivoňka, meruňka, ibiškový čaj, kosatec, fialka, pižmo

Parfuméři:

Dubreuil, Karine

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Salvatore Ferragamo Incanto Heaven:

Hodnocení odbornice: Recenze Salvatore Ferragamo Incanto Heaven

Ada

Incanto Heaven je již čtvrtá odnož původního Incanta. Předchozí tři, Dream, Charms a Shine, jsem recenzovala a nemohla jsem tedy vynechat ani Heaven - zvlášť když v tom FAnnu měli strategicky hned proti vchodu celý regál nacpaný růžovými krabičkami, obklopujícími lákavý tester 

Flakonky Incant se mi totiž velmi líbí, respektive hlavně Charms, protože mám slabost pro tyrkysovou barvu, a ty ostatní se tak nějak vezou s ním; slabost mám i pro lehký kýč, což Incanto také splňuje.

Na kýče uvnitř flakonů jsem ovšem přísná. Charms nebyla špatná, Shine jsem dokonce pochválila, ale Heaven je návrat k bonbonové Dreams, respektive je to víceméně Dreams nalitá do nového flakonu. Nejsou v ní cítit skoro žádné květiny, jen ovoce, a to je takové generické; maglajz grapefruitu, jablka, tropického ovoce, malin, jahod, ani nevím, jestli i meruněk, to celé lehoučké a slabé, s chvilkovou výdrží.

Doporučila bych ji tak pro třináctiletou slečnu s nekomplikovaným vkusem, kterému bude ovocíčko vyhovovat, a ta síla a výdrž budou pro dospívající, do školy chodící dítě taky tak akorát. Dospělé ženy, lačné sladšího ovocného Ferragama, bych odkázala raději na F for Fascinating .

Hodnocení parfému Salvatore Ferragamo Incanto Heaven od uživatelek 63 hodnocení

Líbí se (24)
38%
Nelíbí se (19)
30%
Neutrální (20)
32%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Salvatore Ferragamo Incanto Heaven - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních
1x v nejhorších vůních

Recenze Salvatore Ferragamo Incanto Heaven


07.12.11

Trošku nechápu, proč tato vůně schytala tolik negativních hlasů. Jasně, není to parfumérské umělecké dílo, ale to by ani nikdo nečekal. Je to prostě taková ta „lehkovážná“ voňka (a to je myšleno pozitivně), kterou si na sebe stříknete v den, kdy nemáte chuť nic řešit:)

Je sladká, ale ne tak, že by mi z ní bylo špatně (a to jsem na slaďárny celkem citlivá). Je svěží, ale zároveň jsem jistou chvilku cítila i jakési teplé „cosi“, co ale nedokážu identifikovat. Co má takhle vůně ale hodně HODNĚ špatné, je výdrž… mizernější snad neznám…nebo znám..ale to už se dostáváme k vůním pod stovku. Takže pokud chcete vonět déle než hodinu, musíte si vzít tuto vůni s sebou a průběžně obnovovat. Zajímavá je asi tak 5-10 minut po navonění, to se dokonce i vyvíjí (v této době jsem také cítila změnu ze svěžích v příjemné teplejší tóny), pak se bohužel zabydlí v takové klasické líbivé voňavce, ale mně byla i tak příjemná. Nutno podotknouti, že je mi 22 let a cítím se ještě mladší:-D Takže pro takovou puberťačku je to myslím skvělá trefa. Nebo pro kohokoli, kdo má rád pozitivní, lehké, sladčí a svěží vůně. Myslím, že by se dala pěkně upotřebit třeba v létě.
Kupovat celou vůni zatím nehodlám, mám na mušce jiné ryby a nejsem tak bohatá, abych kupovala opravdu každou vůni, co se mi líbí. Kdybych ji ale třeba od někoho dostala, vůbec bych se nezlobila a určitě ji vynosila. Mně celkem sedla:)

Komentáře Salvatore Ferragamo Incanto Heaven

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Salvatore Ferragamo Incanto Heaven

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist