Norne (Slumberhouse)

Unisex vůně
Rok:

2012

Složení (neověřené)

jedle, kadidlo, kořenité tóny

Parfuméři:

Lobb, Josh

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Slumberhouse Norne od uživatelek 3 hodnocení

Líbí se (3)
100%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Slumberhouse Norne - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Kategorie vůně Slumberhouse Norne od uživatelek

Recenze Slumberhouse Norne


11.10.16

Zatímco mi v kulisách známých z obrazů Hieronyma Bosche plameny začínají olizovat tělo a naplňovat tak ono starozákonné „Prach jsi a v prach se navrátíš“, mlčky jsem pozoroval v červený hábit zahaleného Lucifera. Ještě cítím na svém těle dotyk jeho pařáty, jak mne vzal a vložil do ohniště. Prosím, promiňte mi moji nezdvořilost, zapomněl jsem se představit. Jsem jedlový špalek. Starý, vrásčitý, smolou pokrytý špalek. Nic více, ale taky nic méně! Jak jsem se dostal na tohle místo, není pro náš příběh důležité. Důležité je, co se stalo v době, kdy platila slova písničky, která teď rezonuje celým mým nitrem: “Jó, to jsem ještě žil…“. Žil jsem se svými druhy v krásném, hlubokém a čistém lese. Jednoho dne mne zabili. Ten moc sympatický pán, co vyráběl ty parfémy, tomu říkal „porazit“, ale já nechci slovíčkařit. Já jsem se mu líbil natolik, že se rozhodl „vydestilovat a zhmotnit mého ducha“ a moji vůni zachovat na hodně dlouho. Že za tuhle vůni budou lidé platit spoustu peněz a bude se jmenovat Norne. Opravdu používal různé křivule, vzorce a zkumavky a výsledkem byla hustá, sytě zelená, olejovitá tekutina, která voněla jako náš les. Někteří si mysleli, že vytvoří vůni podobnou jakémusi Yataganu, ale ti se pletli. Jsem o mnoho plnější, sytější, temnější než můj bratranec Pino Silvestre Original. Koneckonců, ten pošetilý pán chtěl zachovat moji co nejpřírodnější podobu, takže vůně není žádná měňavka. Je složena jen ze tří základních surovin, z nichž nejdominantnější je pochopitelně jedle. K tomu přimíchal malinko kadidla a trochu koření. Asi mu čistě moje vůně připadala moc jednotvárná, kdo ví. Výsledek se mu ale, zdá se, podařil. Teď mu blahořečím, protože navzdory tomu že mne plameny již brzy celého stráví, můj vydestilovaný duch jistě potěší mnoho milých lidiček a já vím, že jsem nežil nadarmo.

Komentáře Slumberhouse Norne

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Slumberhouse Norne

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist