TL pour Elle (Ted Lapidus)

Dámská vůně
Rok:

2003

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, bílý pepř, frézie
SRDCE: tiaré, ylang-ylang, jasmín, růže
ZÁKLAD: tonka, cedr, santal, francouzská vanilka

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Ted Lapidus TL pour Elle od uživatelek 27 hodnocení

Líbí se (17)
63%
Nelíbí se (5)
19%
Neutrální (5)
19%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Ted Lapidus TL pour Elle - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Vlastnosti vůně Ted Lapidus TL pour Elle

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Kategorie vůně Ted Lapidus TL pour Elle od uživatelek

Recenze Ted Lapidus TL pour Elle


08.02.14

Tahle vůně je sladká a hutná. Fresie smísené s jasmínem a tiaré. Květiny o sobě dávají vědět hodně dlouho, než dovolí vanilce, aby se objevila. Omamnost vůně je podobná jako v Poeme (eventuelně Kenzo Flower - ale ta není tak sladká). Hutnost vůně bych přirovnala k balzamovací tekutině, která Vás obklopí a prostoupí. Výdrž je značná.08.09.09

…Recenze sedí, jen mi vůně velice připomíná Poeme Lancome!!! Po rozvonění, jak jsem měla možnost je obě porovnat, jsou si velice podobné právě onou vanilkou.


05.09.09

Recenze tapuz sedí skvěle, neuměla bych to napsat líp. Ta vanilka v závěru je nádherná, taková jiná než v ostatních vůních. Flakón je příšerný a málo funkční, manipulace s ním je fakt hrozná, ale po pravdě, ten obsah mi za to stojí a pořídím si ho znovu!!01.09.09

Všimla jsem si jí náhodou na internetu. Ani nevím, kolikrát jsem otevřela její obrázek s popiskem a nemohla se rozhodnout. Jen málo českých obchodů ji vůbec inzeruje a z těch, které ji inzerují, ji většina ani nenabízí. Nikde žádný komentář ani recenze. Na pár amerických webech jen stručná hodnocení typu „nádherná vůně“, „úžasný parfém“, která nikomu nic neřeknou, protože je pochopitelné, že když ji někdo nosí, tak se mu asi líbí. V kamenném obchodě jsem na ni nikde nenarazila. A právě ta naprostá absence jakékoli informace mě nakonec přemohla a mám ji.
Ta vůně je SLADKÁ. Tahle prostá charakteristika na ni sedí asi nejvíc. Je to ovšem sladkost výhradně květinová, ani trochu ovocná a už vůbec ne bonbonově lepivá. Je to, jako když vám vlahý podvečerní větřík hodí ze zahrady do obličeje závan jasmínu v plném květu a vy máte navíc kolem krku věnec z květů tiaré. Kdybych chtěla být úplně přesná, tak v tu chvíli ještě v ruce pomnete lusk vanilky. Sladkost je to nesmírná a nemáte-li ji rády, úplně vás skolí. Tahle vůně stojí na jasmínu a tiaré, a to od samého začátku a pořád. Když se trochu uklidní, usadí a začne postupně slábnout, vynoří se vanilka a ta, jak známo, drží. Ostatní složky jsem nebyla schopna konkrétně odlišit, ale to mně ani nepřekvapilo, protože i ony jsou (snad kromě bergamotu) zase jen a jen variacemi na sladké vůně. Vůně je to nesmírně nádherná a stopa po ní zůstává hodně dlouho. Člověk ale musí být patrně úchylný na vanilkové a jasmínové vůně (k čemuž se dobrovolně hlásím), aby se mu líbila. V opačném případě bude zhnusen a velmi dobře si dovedu představit, že na Pour Elle od TL někdo napíše přímo pekelnou recenzi.
Mně osobně se tahle vůně ohromně líbí (ne nadarmo je už dlouho mou velkou láskou Fiori di Krizia, která také stojí na jasmínu) a s velkým gustem ji používám. Musím jen pamatovat na to, abych ji nanesla dostatečně dlouho před odchodem „mezi lidi“, protože ne každý snese čerstvou dávku jasmínu, a používat s mírou, jinak se příjemný zážitek může změnit v hrůzostrašné utrpení.
A jen stručná „technická“ poznámka - flakon je moc ošklivý.

Komentáře Ted Lapidus TL pour Elle

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Ted Lapidus TL pour Elle

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist