White Musk / Muschio Bianco (Tesori d'Oriente)

Unisex vůně

Nejlepší ceny Tesori d'Oriente White Musk / Muschio Bianco:

Hodnocení parfému Tesori d'Oriente White Musk / Muschio Bianco od uživatelek 183 hodnocení

Líbí se (149)
81%
Nelíbí se (6)
3%
Neutrální (28)
15%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Tesori d'Oriente White Musk / Muschio Bianco - umístění v žebříčcích uživatelů

2x v nejlepších vůních

Recenze Tesori d'Oriente White Musk / Muschio Bianco


27.05.16

Nádherně krémová a čistá vůně, která drží.:-) Neuvěřitelné, že jsem ji konečně našla. Za cca 170,– v Rossmann. Nekonečná radost. Proti ‚Jovan white musk‘ krémovější a s daleko lepší výdrží.


13.05.16

Krásná musková vůně. Byla jsem naladěna na pekelnou výdrž dle recenzí zde a s výdrží jsem tedy zklamaná. Ani intenzita není taková, jakou jsem si představovala. Takže když to shrnu- vůně se mi velmi líbí, hodí se mi do sbírky, určitě ji využiju, hodí se všude a rozhodně se mi hned tak nezprotiví, ale škoda, že na mně nevydrží déle. Ale zase za tu cenu, co bych chtěla, že?


17.07.15

Tak dlouho jsem hledala, až jsem ji našla - čistou, hebkou, bílou, krémovou vůni. Vždy mě pohladí, ukonejší, ale zároveň se v ní cítím svěže a sebejistě, je velmi jemná, ale zároveň také výrazná. Výdrž je neuvěřitelná, ani ne tak na kůži, jako na oblečení, tam vydrží i několik dní. Rozhodně není vhodná na denní nošení a proto opatrně, nenehte se touto kráskou unést, snadno se Vám zprotiví, a to by byla velká škoda…pokud máte obecně rádi pižmo a toužíte po komplimentu, tato vůně je trefa do černého. Ovšem absolutně si ji nedokážu, možná raději ani nechci, představit na muži, myslím si, že unisex v tomto případě není namístě.


26.06.15

Hladká, krémová vůně čistoty. Neskutečná výdrž, na oblečení zůstává několik dní. Je to velmi příjemná nerušivá vůně, já osobně ji na sobě po chvíli přestávám cítit, ale okolí ji vnímá. Přirovnala bych ji k mýdlu Dove.
Hodně muziky za opravdu málo peněz.


25.06.15

tato vůně mě naprosto očarovala…a za tu cenu (cca 160kč-k sehnání v Tescu) je neuvěřitelná…výdrž je velice dobrá…i na druhý den jde cítit na oblečení…velice povedený kousek a nedám na ní dopustit..pokud zbožňujete vůni pižma, tak tahle vůně je přesně pro Vás…13.05.12

Vysloveně klasická hladká pižmová tělovka - kombinace velmi jemného mýdla, krému a tělového pudru. Dala by se zpočátku přirovnat k uhlazené variaci na Jovan White Musk (přesněji řečeno na Jovan Musk), ovšem po rozvonění mámení pekelná ......nemohu tomu uvěřit, ale podoba s lutensovskou Clair de Musc je pravdu nepřehlédnutelná. Lutens za hubičku.....navíc se skvělou výdrží.....

Komentáře Tesori d'Oriente White Musk / Muschio Bianco

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.
 Váš příspěvek
 
Brach
Parfémová maniačka 540 příspěvků 09.04.16 15:28

Trrochu mi připomíná někdejší Impulse červený La Pantera

Na poličce 17 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 1 parfém
Vložit nový komentář

Uživatelé a Tesori d'Oriente White Musk / Muschio Bianco

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist