Alien Sunessence Eau de Toilette Légère (Thierry Mugler)

Dámská vůně
Rok:

2009

Složení (neověřené)

citron, ambra, jasmín, sluneční akord, kašmeran, zelené tóny, vanilka, průsvitná ambra

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Thierry Mugler Alien Sunessence Eau de Toilette Légère

Ada

Přímo etalonem žlutosti je Alien Sunessence. Nevím, jestli se k Muglerovi kdysi nedopatřením dostala láhev jedovatě žluté socialistické limonády a navždy ho to poznamenalo, ale vypadá to tak. Alien Sunessence je citronově žlutý a září z regálu na celou prodejnu, což je jistě plus, ovšem když dojde na zkoušku… no, přiznám se, trochu jsem se ho bála. Pokud se vám původní Alien hnusí, Sunessenci ani nezkoušejte - a pokud se vám líbí… máte možnost koupit si ho znovu v jiné barvě. Vůně je totiž velmi podobná, vlastně skoro stejná, jen jasmín je obohacený o hladivý máslový tón a začátek není tak úderný.

Hodnocení parfému Thierry Mugler Alien Sunessence Eau de Toilette Légère od uživatelek 190 hodnocení

Líbí se (144)
76%
Nelíbí se (16)
8%
Neutrální (30)
16%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Thierry Mugler Alien Sunessence Eau de Toilette Légère - umístění v žebříčcích uživatelů

7x v nejlepších vůních

Recenze Thierry Mugler Alien Sunessence Eau de Toilette Légère


13.06.13

Ledové kostky narážejí do stěny skleněného džbánu. Marně se snaží vyhnout plátkům zralého citrónu, kterého je džbán opravdu plný. V čem vlastně ty kostky plavou? Je to jasmínový čaj, který svou opojnou vůní utočí na všechny smysly, vzbuzuje pozornost, ale zároveň si uchovává svá tajemství.. To setkání pana Aliena a slečny Citrónové dopadlo dle mého názoru ukázkově. Dovedu si představit situaci, kdy chci vonět jaksi nezapomenutelně, což jasmínový Alien umí, ale v letních dnech bych si tu cestu osudovosti chtěla osvěžit. Slečna Citrónová s sebou přináší lehkost, šťavnatost a touhu znovu se shledat. Alespoň já tomuto páru budu ráda na blízku..


14.05.13

Ze začátku jsem si řekla: ......no, to je tedy síla… ale postupně jsem si začala uvědomovat, že mi v té vůni vůbec nic nevadí a že se mi vlastně líbí a moc :-) . Je to vůně vlhkého lesa, dřeva a jasmínu v horkém počasí. Už ji mám doma :-).20.03.13

Na začiatku je to tak trochu Alien vs. Sprite v pet fľaši, postupne sa však tento plastikový atak vzdáva a prenecháva územie oblej, uhladenejšej verzii údernej klasiky… Veľmi pekné


18.03.12

Po počátečním silném citrusovém a trochu umělém začátku se na mé kůži rychle rozvine příjemná vůně vlhkýho lesa, doplněná vůní jasmínu s citronovým nádechem. Evokuje ve mě ten pocit, jako když vkročíte v tropickým letním dnu do stínu vlhkého lesa a došlápnete na mechový kopeček. Ta vůně lesa je na mém zápěstí hodně silná a poněkud divný začátek Aliena je rychle zapomenut. Při stříknutí na oblečení je vůně nekonečný držák, ale řekla bych, že to není ono, na kůži se krásně rozvíjí a taky poměrně dlouho cítím její závan okolo sebe. Přestože cítím vůni lesa a citrony, tak vůně je poměrně sladká, není kyselá. Za mě palec nahoru.


13.02.12

Alien Sunessence je nadpozemská vůně. Začátek představuje invazi gumových medvídků s citronovou příchutí. Citron zde šťavnatý a kyselý, doplněný o chemické aroma kašmeranu. Zanedlouho však kyselost ustupuje a mění se na lahodný lehký citronový krém. Postupně se dere do popředí jasmín, který postupně „utluče“ všechny ostatní složky vůně. Konec ve mě evokuje klasického Aliena - vlhko, les, rozkvetlý jasmín. Alien Sunessence dělá čest svému jménu, opravdu je velmi zvláštní, jakoby snad opravdu byla z jiného světa. Výdrž je téměř perfektní, citrusy se sice vytratily rychleji, než jsem čekala, ale vůně jasmínu vás jen tak neopustí.

Komentáře Thierry Mugler Alien Sunessence Eau de Toilette Légère

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Thierry Mugler Alien Sunessence Eau de Toilette Légère

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist