A*Men Pure Coffee (Thierry Mugler)

Pánská vůně
Rok:

2008

Složení (ověřené)

káva arabica, pižmo, pačuli, lišejník, cedr, vetiver

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Thierry Mugler A*Men Pure Coffee:

Hodnocení parfému Thierry Mugler A*Men Pure Coffee od uživatelek 16 hodnocení

Líbí se (13)
81%
Neutrální (3)
19%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Thierry Mugler A*Men Pure Coffee - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze Thierry Mugler A*Men Pure Coffee


16.12.09

Jako kafe s medem, Muglerovým jedem :)
Konkrétněji: vůně je velmi podobná dámskému Angelu, jen o chloupek jemnější díky ulehčení cedrem; špetka kávy se tam dá najít, když ji člověk hodně hledá.


12.03.09

Vlastně jsem se šla podívat do obchoďáku na něco úplně jiného a zjistit, jestli se to něco jiného náhodou nehodí koupit na eBay (hodí). Nešla jsem z obvyklého směru, takže jsem vlezla od západu, ne od severu a motala se mezi regály po neobvyklé trajektorii. Čuchla jsem si k Concentrée Verte, řekla si Hé, fialky, a zmerčila Muglerovo kafe. V ostatních obchoďácích měli testery vypatlané, takže já, kafový notorik a závislák, nemohla zjistit, jaké to tedy je.
Po zkušenosti s jedním Pucciho výtvorem, po kterém mi málem slezly nehty, jsem dost dlouho neriskovala zkoušet něco na kůži, ale na tomhe bylo napsaný Kafe. Kafe! Na kafi nemůže být nic špatnýho, že. Na začátku mě pochopitelně šlehl po nose líh, pak bylo 0,03 sekundy pravděpodobně cítit to kafe a pak nastoupila všeobjímající sladkost. Chvilku jsem konverzovala s prodavačkama, prohlídla si to nové pánské cosi od YSL, vyzkoušela to, pohovořila s prodavači, vzorek mi nedali, mrchy lakotné, ale voní to pěkně.
Vylezla jsem z obchoďáku a očichala paži. Blééééé - ježišmarjá, ono je to furt sladký. Ano, vím, že existují úchylové, kteří si do kafe dávají cukr, mléko a jiné věci, ale… ale stejně. No, prostě to bylo strašně, ale strašně sladký. Bližší analýza prozradila karamel, v takové té křupkavé verzi. Opravdu hodně karamelu. Po chvíli z toho vylezla vůně javorového cukru a subtilní podtón spálených kočičích vousů. Takový karamelový dortík, čvachtavě máslový a přeslazený, zespoda lehounce připálený, politý javorovým cukrem. O tři bloky dál se z toho začal vynořovat čerstvý koriandr - to jako ten zelený. mezitím jsem proběhla univerzitní budovou, agitátoři do voleb do akademického senátu mi dali čokoládovou bábovku a kafe (takové to, že jsem se divila, že nerozpustí kelímek. To je opravdové kafe, ne žádná cukrkandlová břečka) a zapadla do Prokrustovy židle v posluchárně, připravená na čtyři hodiny nudy na několik způsobů. Profesor asi čtvrt hodiny sváděl bitvu s kabelem dataprojektoru a z Muglerova Kafe se vvynořil kosatcový kořen a med. Moc medu a ještě víc medu, jako když se dobře rozleží Le De od Givenchyho, ale v Le De není ten shořelý kočičí vous.
Sečteno a podtrženo, vůně zajímavá, vyvíjející se, krásná. Ale špatně pojmenovaná.

Komentáře Thierry Mugler A*Men Pure Coffee

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Thierry Mugler A*Men Pure Coffee

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist