A*Men Pure Wood (Thierry Mugler)

Pánská vůně
Rok:

2014

Složení (ověřené)

dub, káva, vanilka, pačuli, cypřiš

Popis parfému:

Limitovaná edice.

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Thierry Mugler A*Men Pure Wood:

Hodnocení parfému Thierry Mugler A*Men Pure Wood od uživatelek 18 hodnocení

Líbí se (15)
83%
Neutrální (3)
17%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Thierry Mugler A*Men Pure Wood - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Kategorie vůně Thierry Mugler A*Men Pure Wood od uživatelek

Recenze Thierry Mugler A*Men Pure Wood


21.09.14

Nebude to dlouhá recenze, ale raději si sedněte. Otevření nového parfému A * Men Pure Wood by vás totiž mohlo srazit na kolena.
Některé věci se v životě neustále opakují. Já jsem se s dnes již legendárním A * Men Tieriho Muglera setkal poprvé v roce 2001 ( parfém vytvořil 1996 Jacques Huclier , T.Mugler navrhl desing flakonu ) Tehdy to bylo tak strašné, že se mi udělalo fyzicky nevolno. Byl to šok. Dokonce mne to i rozčílilo. Co si to dovoluje tenhleten… jakžesetojmenuje ?! Králové a královny pánských parfémů jsou přece cedr, borovice, vetivér a levandule. NIKDO nechce vonět jako dehet s kávou! Nebo že by…
Jenže vše se ubíralo naprosto jiným směrem, než jsem si přál. Jistě, byla tu možnost stát se členem klubu stárnoucích mužů, kteří dodnes píší Guccimu – Prosím, prosím vraťte nám naší Hnědou kostku (Gucci Pour Homme autor Michel Almairac ) nebo pláčou nad posledními mililitry M7 Yves Saint Laurent ( autoři Jacques Cavallier a Alberto Morillas ). Nemluvím o desítkách dalších báječných parfémů, které měly společné to, že voněly jako můj děda. Sebral jsem tedy odvahu, šel do obchodu a znova si přivoněl k A * Men. A pak znovu a znovu a nakonec jsem ho koupil. Začalo dlouhé putování s A * Menem a později s jeho dětmi. Tak a úvod máme za sebou.
Konec povídání, hodina pravdy, držte se, otevírám posledního Muglera A * Men Pure Wood. Stříkám na levou ruku a rychle ji odtahuji pryč. Panebože, to je strašnej smrad. Přesně jako při prvním setkání. Doslova pláču zasypaný lavinou hoblin dubového dřeva, zalitý obrovskou vlnou pačuli , ruce slepené spoustou pryskyřice. Okamžitě myslím na Nasomatto Pardon a Duro. Jsem naštvanej! A do toho ještě někdo zvoní . Za dveřmi stojí stará paní Voříšková z druhýho. ,,Zdeňku mám pro vás ty papíry z družstva… jéžiš vám to tady tak krásně voní " Paní Voříšková vy něco cítíte ? ,, Jo, jo. Nějakou čokoládu, nebo jako kafe."
Zavírám dveře, čichám k ruce a potom…Cypřiš, hořký karamel, káva, vanilka, teď jsem právě v ráji.
A * Men Pure Wood není polobůh z germánských bájí, jako A * Men . Není kubánský milenec, vonící po cukrové třtině a tabáku – A * Men Pure Havane 2011. Ani váš neustále opilý kumpán z dob studií, s kterým je taková legrace – A * Men Pure Malt 2009. Je to starší, distingovaný, velmi atraktivní muž. V očích mu ještě jiskří, ale je klidný a vyrovnaný. Pro nezadané ženy, z velmi dobré rodiny. Sestra Gourmand Coquin provdaná Guerlain ( neuvěřitelná podoba) a bratr Blue Agava and Cacao Jo Malone. A to je vše. Snad ještě maličkost. Hned vedle jejich vily stojí nádherný zámek, kde žije hraběnka Ambra de Narguilé s celou rodinou. Zajímavé. Ale o nich až příště.

Komentáře Thierry Mugler A*Men Pure Wood

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Thierry Mugler A*Men Pure Wood

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist