Angel Innocent (Thierry Mugler)

Dámská vůně
Rok:

1998

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, tangerinka
SRDCE: červené bobule, černý rybíz
ZÁKLAD: bílé pižmo, pralinky

Parfuméři:

Bruyere, Laurent

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Thierry Mugler Angel Innocent

Ada

Od této vůně jsem čekala přesně to, co slibuje název - jemnější verzi Angela pro ty, kterým Angel přijde jako příliš silný kalibr. Nezklamala jsem se, Angel Innocent takový opravdu je. Když ho budete testovat na papírku, možná vás ze začátku moc nenadchne - mně přišel takový neidentifikova­telný. Na ruce ale hned vybalí hodně kyselou, bergamotově-citrusovou hlavu. Po pár minutách se začne rozvíjet, a to co následovalo bych označila jako květinově-ovocně-labužnickou harmonii (na papírku byla dokonalá, na mé ruce dlouho vytrvala víc do kysela). Po hlavě se ozve ovocně nakyslá vůně, něco jako rozkrojený růžový grep nebo rozmačkaný šťavnatý červený rybíz. Pod tím vším prosvítá angelovský medově slaďounký základ se špetkou smetanové čokolády. Ovocné srdce postupně mizí a hladce sladká vůně vydrží až do konce jako poslední bojovnice.
Nejlahodnější je na Angel Innocent právě ona postupně se rozvíjející harmonie nakyslého ovoce a těžce sladkého základu. Pokud vám na něm bude něco vadit, bude to nejspíš typický angelovský med, nebo naopak kyselost - v některých nosech se ostružiny mění v kyselé okurky.
Doporučuji pro gurmánky každého věku, spíš na chladnější období, na den i na večer (nebo používejte Innocent jako denní verzi k Angelovi, kterým se navoníte až večer).

Hodnocení parfému Thierry Mugler Angel Innocent od uživatelek 322 hodnocení

Líbí se (228)
71%
Nelíbí se (36)
11%
Neutrální (58)
18%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Thierry Mugler Angel Innocent - umístění v žebříčcích uživatelů

19x v nejlepších vůních
2x v nejhorších vůních
2x v nejkrásnějších flakonech

Vlastnosti vůně Thierry Mugler Angel Innocent

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Kategorie vůně Thierry Mugler Angel Innocent od uživatelek

Recenze Thierry Mugler Angel Innocent23.12.12

Ledově svěže-gurmánská vůně. Středně intenzívní pro denní nošení, výdrž dlouhá. Po aplikaci cítím pikantní ovoce, hlavně černý rybíz a tangerinku, ale rychle se vůně uhlazuje a už po několila minutách prosívítají pralinky z bílé čokolády, které postupně s pižmem přebírají vládu. Je to lahodná vůně od začátku do konce, přestože gurmánka, ostatní složky vytvářejí ledový dojem, jako vůně ledové královny. Komu se líbí „měsíční kámen“, ale pro tísnivost nosit nemůže, určitě zkuste toto. Innocent má v sobě ovocnou šťavnatost a odtažitost zároveň a k tomu ta konejšivá lahodnost nejluxusnějších pralinek…vytváří jakýsi dráždivý rozpor, nejednoznačnost …V základu je trošku původní Angel cítit. Jako archetypální nositelku bych viděla Robin Wright.


09.05.12

Já v tom od začátku cítím ananas, který miluju, pak se k němu přidá trochu medu a i když ta vůně s časem ztrácí svou ukřičenou ovocnou svěžest, stále zůstává velmi příjemná, teplejší. Výdrž na kůži mi připadá spíše nadprůměrná.26.05.07

Na Innocenta jsem byla upozorněna kamarádkou po tom,co jsem si po dlouhém toužení pořídila Angel a zjistila,že ho prostě na sobě nesnesu,na mně se v něm v závěru objeví něco,co mi připomíná Savo,na druhých tuhle složku-nesložku ovšem necítím.Angel putoval dál,naštěstí jsem pro něj hned našla odbyt,ale touha po sladké delikátní,ale výrazné vůni zůstala.Dostala jsem vzorek Innocenta,vyz­koušela a objednala ho s obavou,aby se nestalo to samé,co s Angelem.Zpočátku jsme si my dva na sebe pomalu zvykali,pořád jsem cítila něco-angelovského-ale pak to přišlo.Naprosto bombastická reakce mého okolí,čím to tak krásně voním,manžel,bra­tr,kamarádi ani ženské pochvaly nebyly výjimkou,tohle jsem fakt nečekala,navíc jsem zjistila,že Innocent opravdu velmi krásně drží a splyne s kůží.Když napíšu,že je to pro mne sexy vůně No.1.,tak je to prostě pravda.Ale abych taky napsala něco k tomu,jak voní-sladce,ale pikantně,lákavě a dráždivě.Cukro­vím,ale ne přeslazeným,do­plněným květinami a malinko kořenitou složkou,recenze od Ady ji myslím vystihuje velmi přesně.Innocent se stal pro mne vůní,kterou prostě musím mít,jakýmsi základem,ovšem používaným jen na zvláštní příležitosti,abych se ho nenabažila.Ráda bych našla ještě jednu dvě vůně,které bych k němu přiřadila a stále se k nim vracela.

Komentáře Thierry Mugler Angel Innocent

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Thierry Mugler Angel Innocent

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist