Dis-Moi Miroir (Thierry Mugler)

Dámská vůně
Rok:

2007

Složení (ověřené)

pomerančový květ, lilie, mléčné tóny

Parfuméři:

Pellegrin, Fabrice

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Thierry Mugler Dis-Moi Miroir

Ada

Pomerančový květ, lilie, mléčné tóny? Přesně tak, nic víc ani vypisovat netřeba. Dis-Moi Miroir je bílá květinová vůně s mléčnými podtóny; začíná to lilií a pokračuje pomerančovým květem, který je svěží a nejprve poněkud pronikavý - zvlášť z papírku je hodně cítit jeho pomerančová složka spolu se zelenou složkou lilie. I u té se zastavím, kombinace zeleného a bílého ve mně totiž chvílemi navozovala dojem jiných květin, obvykle konvalinky a šeříku.
Po rozvonění vůně zteplá a stále výrazněji z ní vykukují zmiňované mléčné tóny, postupně podkreslované vanilkou, možná i oslazené troškou medu. V základu bude pravděpodobně pižmo a santalové dřevo (které má také mléčné podtóny), ale nejsou cítit nijak výrazně. Celkově je vůně jemná, hebká, hřejivá; ne tak hřejivá, aby zahřála za mrazů, když jí však počasí nebo teplo domácího krbu pomůžou, bude velmi příjemná.
Pokud chcete co nejvíc využít teplou, přítulnou stránku vůně, aplikujte na kůži; na oblečení je víc cítit pomeranč, pomerančový květ a zelené tóny, jimž teplá hebkost jen zpovzdálí sekunduje.

Ke kterým vůním bych Dis-Moi přirovnala? Žádnou mi nepřipomněla tolik, abych ji mohla doporučit jako náhradu. Je podobná Today, která je také směsicí bílých květin a mléčných podtónů, ale Dis-Moi je méně pronikavá, kompaktnější a hřejivější. Sensi je citelně sladší a jednodušší a také poněkud rozlétavá. Teplé mléko známe z Diesel Plus Plus Feminine, zbytek vůně je ovšem jiný. Mléko v Dis-Moi nabírá ke konci slané, oříškové podtóny jako v Sun. Le Feu D'Issey už je bohužel ze hry; v Eau Parfumée au Thé Rouge jsou k mléku místo bílých květin čaj a fíky.

Hodnocení parfému Thierry Mugler Dis-Moi Miroir od uživatelek 18 hodnocení

Líbí se (12)
67%
Nelíbí se (2)
11%
Neutrální (4)
22%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Ještě nejsou žádné recenze

Komentáře Thierry Mugler Dis-Moi Miroir

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Thierry Mugler Dis-Moi Miroir

Nový článek:

Depilační krém vs. žiletka: Kdo vyhrál boj proti chloupkům?

 

Mise zní jasně: Oholené nohy! Mojí levou nohu proto pokryl depilační krém, zatímco pravou jsem vzala žiletkou. A po týdnu mám vítěze testu. Jen daleko méně jasného, než jsem čekala.

Celý článek »
TOPlist