Alien Le Goût du Parfum: Eau de Parfum Sublimée de Caramel au Beurre Salé

  • 5 hodnocení
  • 88%

Značka:

Thierry Mugler

Rok:

2011

Složení (neověřené)

HLAVA: karamel, jasmín
SRDCE: kašmírové dřevo
ZÁKLAD: ambra

  • 02.01.14

Pokud se Vám klasický Alien líbí, ale přesto máte pocit, že je pro Vás příliš jasmínový, pak karamelový Alien Vás rozhodně pohladí po duši. Jasmín je jemný, umírněný, prostě distingovaný gentleman. Lahodný a mlečný karamel, zalitý porcí smetany? Mléčná čokoláda s karamelem? V každém případě je to velmi „jedlá“ vůně. Vyvážená, hladká, nádherně gurmánská. Výdrž doslova excelentní.

Nahlásit
  • 05.08.12

Začátek je podobný Angelu, ale je měkčí, lahodnější a lehčí. Přidá se jasmínově klasicky Alien, ale v daleko jemnější formě a ne tak gumový. Vzniká chutná a zajímavě zpracovaná kompozice.
Příjemné a mírnější Angelovské sladko s lahodným dřevem a jasmínem z Aliena. Vůně je tím zpestřena a nabírá na zajímavě kontrastním vzhledu. Zvedne ji to a odlehčí. Není tudíž ani příliš těžká a ani tak jednosměrná, jako mnou zde zmińované vůně. Je daleko jemnější a mně i příjemnější, ale zase postrádá originalitu a výraznost, kterou naopak mají Alien a Angel. Byla jsem natěšená na karamel uváděný ve složení a samotném názvu parfému a docela mně zklamala absence této ingredience. Čekala jsem víc.
Karamel tedy ve vůni necítím, ale místo něj, jsem zaznamenala příjemnou a jemnou, mléčnou čokoládu. Ta karamel sice výborně nahradila, přesto jsem se cítila podvedena a trochu i na vůni zanevřela.
Všechny složky spolu ladí. Jasmínová, příjemně vlahá, dřevitě nasládlá, smetanová a mírně pudrová. K samému závěru jsem snad i ucítila malinko karamel, ale velmi slabounce a s minimální podobností, ke skutečné karamelové vůni. Líbí se mi více, jak Alien i Angel a dle mně je nositelnější, normálnější a univerzálnější. Výdrž dobrá.

Nahlásit
  • 03.04.12

Méně jasmínový klasický Alien EdT s karamelovým prachem, po rozvonění sladce dřevitý. Výdrž výborná (jak je ostatně u Alienů dobrým zvykem).

Nahlásit
  • 28.03.12

Klasického Aliena miluji, ale tahle verze mi nějak nesedla. Ze začátku je sice na mé kůži cítit trocha mléčného karamelu s pořádnou kostkou rozpouštějícího se másla, ale pak se vůně začne rozvíjet podivně. Nejdřív se k této spíše máslové, než karamelové hmotě přidá jasmín. Vznikne nesourodá směs, která působí zmateně a nevyrovnaně. Jednotlivé složky se tlučou, pokus o gurmánský jasmín poněkud nevyšel. To nejhorší však není za mnou. Postupně se karamel vytratí a zbyde jen moučkový cukr, začnete mít pocit, že v něm máte zabořený celý nos. Pokud je Angel Violette protivná fialka, tak Alien The Taste of Fragrance je velmi protivný jasmín. Navíc jako zatím jediná muglerovka se neosvědčil, co se týče výdrže, je velmi slabá. Doporučit ho nemohu.

Nahlásit
  • 14.03.12

Tato limitovaná verze se bude možná líbit i těm, kteří nemusí až tolik jasmínu v klasickém Alienu (to je třeba můj případ). Tato verze je každopádně hodně zajímavá (doslechla jsem se i o přirovnání a podobnosti k verzi Alien liquer ale ten bohužel neznám). Tato verze je každopádně tak nějak vzdušnější než klasika, každopádně jde tenhle Alien gurmánský, vůně je velmi hladká, teplá, ambrová, opravdu jako by v ní bylo karamelové máslo. Nejkrásněji se rozloží na kůži a na toto chladnější období je jako stvořená. Výdrž je excelentní, vůně má výbornou sillage a řekla bych, že není problém s ní sklídit i celkem dost komplimentů.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Thierry Mugler Alien Le Goût du Parfum: Eau de Parfum Sublimée de Caramel au Beurre Salé

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Thierry Mugler Alien Le Goût du Parfum: Eau de Parfum Sublimée de Caramel au Beurre Salé

Líbí se mi (116) 82%
 
Neutrální (17) 12%
 
Nelíbí se (8) 6%

Reklama


Reklama

TOPlist