Tuscan Leather (Tom Ford)

Unisex vůně
Rok:

2007

Složení (ověřené)

HLAVA: šafrán, malina, tymián
SRDCE: olibanum, noční jasmín
ZÁKLAD: kůže, černý semiš, ambrové dřevo

Popis parfému:

řada Private Blend

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Tom Ford Tuscan Leather:

Hodnocení parfému Tom Ford Tuscan Leather od uživatelek 28 hodnocení

Líbí se (11)
39%
Nelíbí se (7)
25%
Neutrální (10)
36%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Tom Ford Tuscan Leather - umístění v žebříčcích uživatelů

3x v nejlepších vůních

Recenze Tom Ford Tuscan Leather


17.11.16

Tragédie o třech dějstvích. Že ne každá „tragédie“ musí být současně „tragédií“, nám ukazuje například Shakespearova hra „Romeo a Julie“. Nicméně, být vámi, kteří tuto vůni máte rádi či docházíte na adiktologii, ve čtení bych nepokračoval. Ti, kteří ve čtení pokračují, si mohou pro vytvoření lepší atmosféry pustit třeba Claptonův „Cocaine“. Tímto jsme se dostali k prvnímu dějství. I tady na Arome, se objevují informace, že se Tom Ford pokusil v této vůni zachytit vůni kokainu. Nevím, jestli je to pravda, nebo není, ale marketingově mu to pravděpodobně vyhovuje. Tom Ford buď šetří na nesprávném místě, nebo jeho dodavatel „ředí“ zboží více, než je zdrávo. Asi by měl zavolat kolegovi z branže (Christianovi Provenzanovi), který vytvořil „C“ u Cliva Christiana a nechat se inspirovat …
Znáte vtip o ženě, která doma každou chvílí očekává svého milence? Najednou se jí splaší střeva a musí nutně na WC. Protože se chodbou line nevábný odér, žena použije osvěžovač vzduchu s názvem „Vůně lesa“. Zvonek zazvoní, milenec vstoupí, divně přitom kroutí nosem a stěžuje si na podivný zápach. Žena se tváří nenápadně a ironicky se ho ptá, co vlastně cítí. Odpověď zní: „Jako kdyby se někdo „vys-al“ v borovém lese.“ Přesně takhle cítím kombinaci malin (lesní maliní) a tohoto druhu kůže …
Pokud jste dosud nebyli lapeni do tenat ženské šalby podprsenkou typu „push-up“ (a push-together, dodávám), gratuluji. Tato doslova kouzelná věcička dokáže vyčarovat z rovné krajiny krajinu pěkně zvlněnou, mlékem a strdím oplývající. Přesně takový druh šalby použil Tom Ford hned v názvu vůně. Jestli máte opravdu rádi Kůži, jděte o dům dál. Nejen mým etalonem ve vůních s tóny kůže je Knize Ten. Ruskou kůži na ženský způsob zase ztělesňuje chanelovská Cuir de Russie a mužský prvek kozáckých holínek ztělesňuje Russisch Leder. Španělské jezdecké sedlo zase Peau d´Espagne a anglické rukavičky Royal English Leather.
Hlavními složkami v této vůni jsou již zmíněné maliny a semišová kůže. Maliny jsou víceméně konstantní a k semiši se v srdci vůně přidává zjemňující kadidlo a jasmín. V základu se semiš stává temnějším s nádechem petrolejových tónů. Vůně má solidní projekci a výbornou výdrž. Dle výrobce je to unisexová vůně. Souhlasím! Pro jeptišky, které se nechtějí vystavovat pokušení a chtějí, aby je muži obcházeli obloukem, je to nepochybně skvělá volba.

Komentáře Tom Ford Tuscan Leather

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.
 Váš příspěvek
 
Kateri81
Učednice 85 příspěvků 27.05.16 12:22

Pokud máte možnost, kupte si Royal Leather od Charriolu. Jsou skoro totožné (TL je štipek koženější, RL je fousek ovocnější). Jenomže tato vás nezruinuje, protože stojí pár stovek ;)

Příspěvek upraven 29.05.16 v 13:50

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 18 parfémů
Vložit nový komentář

Uživatelé a Tom Ford Tuscan Leather

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

 

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist