Tous Silver (Tous)

Dámská vůně

Hodnocení parfému Tous Tous Silver od uživatelek 2 hodnocení

Líbí se (1)
50%
Neutrální (1)
50%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Tous Tous Silver


26.05.10

Můj dojem z Tous Silver je trochu rozpačitý - fialky cítím jenom slabounce, jako když už odešly, skořici - ač ji mám ráda - necítím vůbec. A to je mi docela líto. Ale zase jako toaletka na všední den je docela příjemná, výdrž střední až slabší a má také příznivou cenu. Vhodná spíše pro mladší ročníky - docela bych si ji uměla představit jako dárek pro dceru (kdybych nějakou měla)nebo mladší sestru(kdybych nejakou měla) nebo mladší kamarádku - a tu mám! Jak už někdo při jiné vůni trefne napsal – neurazí, nenadchne.18.02.10

Konečně někdo načal značku Tous.Přidám se s recenzí v současnosti mé nejpoužívanější vůně.
Tous Silver vypadá nenápadně,flakonek nic moc,tvarově jednoduchý,dole nápis,nahoře stříbrný medvídek,šedá myška v parfumérii.Ale skutečnost je jiná.
El Nino uvádí složení:Hlava
Koriandr, fialky, skořice, bergamot
Srdce
pivoňka, jasmín, gardénie, růže
Základ
kosatec, cedr, bílé pižmo
A co z toho cítím?Fialky!Hodně a moc,ale nejsou starosvětské ani pudrové,rozráží je tam můj milovaný koriandr a skořicová špička.Ta skořice je tam velmi nepatrná,jako kdybyste se jazykem dotkli skořicového svitku a pak přejeli po patře.Trošku trpké,trošku kořenitě nasládlé.Vůně sama ale není sladká,snad jemně nasládlá závanem růže a jasmínu.Fialka je tam ale nejvýraznější a vůně díky ní působí čerstvým,čistým,až skoro dívčím dojmem a tak se dá i brát,ale umí působit i jinak.Žensky,ra­finovaně a sexy,jako když si atraktivní žena jakoby není vědoma své přitažlivosti a tím víc je přitažlivější.

Komentáře Tous Tous Silver

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Tous Tous Silver

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist