True Religion (True Religion)

Dámská vůně
Rok:

2008

Složení (ověřené)

HLAVA: jablko, červený rybíz, fialkové lístky, mandarinka, bergamot
SRDCE: amarylka, frézie, švestka
ZÁKLAD: hinoki, ambra, cedr

Parfuméři:

Flores-Roux, Rodrigo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze True Religion True Religion

Ada

Flakon vůně True Religion se tváří luxusně a parfumerie, které ho vedou, ho také vystavují s patřičnou pompou na viditelném místě. Mě ovšem neopijete ledově modrým sklem a třpytivým kamínkem… podívala jsem se totiž i na krabičku a trnitá růže s otiskem rtů mi okamžitě byly podezřelé. Po prozkoumání neznámé značky na internetu se mé podezření potvrdilo.

True Religion je značka džínů a k nim určeného dalšího oblečení a doplňků (trička, mikiny, kabelky, brýle). Není to levná značka; průměrná cena džínů je kolem 5000 korun a obyčejné tričko s potiskem stojí přes tisícovku. Soudě podle stylu webu je zboží určeno pro dobře udržované mladé slečny, které rády říkají věci jako ‚za tyhle džíny jsem dala čtyři tisíce, ale jsou fakt sexy‘.

Vůně True Religion je tedy původem rodná sestra parfémů Diesel či Replay, ale vypadá luxusněji. Flakonek připomíná staré zdobené kulaté pudřenky či pouzdérka na tuhý parfém, jen ve větším provedení. K té džínové kultuře se snad ani nehodí… i když v době, kdy je lehkou obměnou svršku možno udělat z kdysi pracovních modráků romantiku, street wear, sexy outfit a málem i plesový oděv, je asi možné všechno.

Při popisu parfému se mi také automaticky dere na jazyk to proklaté slovo ‚sexy‘, kterým se dneska tituluje kdeco. I jemná, krotká vůně, která je takřka dokonalou kopií Éclat d'Arpège i s tím šeříkem (ale možná je to jasmín nebo konvalinka nebo frézie) a broskvičkami (nebo jablky nebo mandarinkami). Kdepak sexy, to možná tak pro někoho, kdo ještě nepoznal blaho odporných orientálních smradů vytvářejících to správné erotické dusno.

True Religion je vůně velice hezká (přesněji hezounká), příjemná, nositelná kamkoli a s trochou reklamy u nás bude jistě úspěšná; jen už tu prostě byla asi tak stokrát.

Hodnocení parfému True Religion True Religion od uživatelek 16 hodnocení

Líbí se (9)
56%
Nelíbí se (2)
13%
Neutrální (5)
31%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém True Religion True Religion - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejkrásnějších flakonech

Ještě nejsou žádné recenze

Komentáře True Religion True Religion

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.
 Váš příspěvek
 
anahir
Učednice 85 příspěvků 14.09.14 18:16

Jestli tahle vůně je něčí kopií, tak jedině kopií Miss Dior Chérie L'Eau a ničeho jiného.
Uberte Miss Dior Chérie L'Eau její až agresivní sílu čistoty, umírněte ji, zjemněte a získáte velmi příjemnou True Religion.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Vložit nový komentář

Uživatelé a True Religion True Religion

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist