Inside Donna (Trussardi)

Dámská vůně
Rok:

2007

Složení (neověřené)

HLAVA: bergamot, list lísky, oleandr
SRDCE: káva, frézie, heliotropin
ZÁKLAD: týk, ambra, pižmo

Parfuméři:

Bugey, Daphne

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Trussardi Inside Donna

Ada

Na zkoušku této vůně jsem se velmi těšila, reklama totiž slibovala oříšky, kávu, ambru a další dobroty. A skutečnost? Inside je gurmánská vůně poměrně dost podobná Kenzo Amour. Má stejný, vanilkově ambrový základ, jakoby zastřený trochou vonného kouře. Zatímco Amour sází na rýžový pudink, Inside servíruje šálek kávy a misku oříšků na podnosu z cedrového dřeva.

Ovšem pokud milujete oříšky, netěšte se, není jich tam zase tolik (doporučuji vrhnout se na pánskou Very Irresistible); a pokud nenávidíte kávu, neděste se, kávový tón je decentní, Inside není překávovaná jako třeba L'Or de Torrente. Tacchiniho novinka voní jako odpoledne v dobré kavárně, nad šálkem dobré, nepřeslazené kávy s kopcem šlehačky, lahodným oříškovým zákuskem a kopečkem vanilkové zmrzliny.

U stolku s vámi ovšem nesedí ukecaná kamarádka, která vám celou dobu vypráví skvělé historky o své tchýni a nesnesitelné kolegyni v práci, ale homosexuální kamarád, který se právě vrátil z Paříže a přivezl vám úžasnou kabelku a zprávy o módních novinkách.
Nevím proč, ale Inside Donna se podle mě úžasně hodí zvlášť ke koženému kabátku nebo aspoň kvalitním koženým botám a doplňkům. Pokud patří sladší vůně a kůže mezi vaše oblíbence, zbystřete.

Reklama na Inside - dámskou i pánskou verzi (YouTube)

Hodnocení parfému Trussardi Inside Donna od uživatelek 218 hodnocení

Líbí se (159)
73%
Nelíbí se (12)
6%
Neutrální (47)
22%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Trussardi Inside Donna - umístění v žebříčcích uživatelů

7x v nejlepších vůních

Vlastnosti vůně Trussardi Inside Donna

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Kategorie vůně Trussardi Inside Donna od uživatelek

Recenze Trussardi Inside Donna


25.02.12

Poslední dobou jsem měla chuť vyzkoušet nějakou kávovou vůni. Inside mi toto přání splnil. Hořkého „turka“ nečekejte, Inside spíše připomíná vanilkové latté se šlehačkou. Další dobrotou, která je ve vůni docela dobře rozpoznatelná, jsou lískové oříšky. Aby toho nebylo málo, ke všem těm dobrotám, které vám Inside naservíruje, dostanete ještě spoustu květin, které se rozvoní, až když ustoupí výrazně vanilkovo-kávový začátek. Milovnicím gurmánek určitě udělá radost. Výdrž je celkem dobrá a okolí komplimenty nešetří. Nosila bych ji do chladných dní, kdy může vytvořit iluzi posezení nad dobrou ranní kávou.

Tato vůně mi vždy navoní pozitivní náladu. Káva a oříšky v Inside mi evokují capuccino, takové pěkné posezení v luxusním café za slunečného dne. Používám nejčajstěji do práce, protože mi přijde vcelku lehká, takže nemůže nikoho dusit ani rušit, a pak na doma třeba na spaní :) Nosit se podle mě dá celoročně, v létě je více vanilková, ale ne nijak přehnaně, v chladnějším počasí mi přijde zase více kávová. No je to prostě nádhera.

Komentáře Trussardi Inside Donna

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Trussardi Inside Donna

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist