V Absolu (Valentino)

Dámská vůně
Rok:

2005

Složení (neověřené)

fíky, růžový grapefruit, pomerančový květ, růže, cedrové dřevo, santalové dřevo, pižmo, ambrové tóny, vanilka, kadidlo

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Valentino V Absolu

Ada

Ze začátku divná vůně, agresivně do ovocna, potom se přidá sladká vanilka, květiny a pižmo a celek se rozleží do vcelku slušné, orientálně a gurmánsky laděné vůně. Voní z ní hodně vanilky, ambry, květiny jsou příjemně svěží (převládá pomerančový květ a ovocně laděná růže), pro ozvláštnění je tu špetička kadidla. Je poměrně dost sladká. Nosila bych ji v chladném počasí a spíš na večer. Při zkoušení mě napadlo, že je to takový Amor Amor pro dospělé - ve V Absolu je podobná vanilka s ovocem, ostatní složky jsou ale výraznější a dospělejší.

Hodnocení parfému Valentino V Absolu od uživatelek 83 hodnocení

Líbí se (37)
45%
Nelíbí se (16)
19%
Neutrální (30)
36%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Valentino V Absolu


12.01.12

Začátek je nahořklý, dominuje růžový grep. Potom se přidají fíky a velké množství květin, poznávám spolehlivě pouze růži, která je ve vůni velmi výrazná. Nejkrásnější podoba vůně přichází tak hodinu po rozvonění. To jsou hodně cítit pomerančové kvítky, vanilka a ambra a pižmo. Vůně je sice líbivá, ale nijak nevybočuje svou originalitou. Souhlasím s Adou, podoba s Amor Amor tu určitě je.29.12.10

Začátek vůně je hořký a svěží, přesně jako vůně čerstvě rozkrojeného grepu. Po chvíli vůně zesládne, přidá se vanilka a nějaké červené ovoce. To co se mi na vůni líbí nejvíc je kadidlový tón, který vůní prostupuje po celou dobu a dodává ji na drsnosti a pomáhá ji vybočit z průměrnosti. V Absolu podtrhuje ženskost, je to čistě dámská vůně a myslím, že to je jeden z těch parfémů co vám pomohou podtrhnout vaši atraktivitu.

Komentáře Valentino V Absolu

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Valentino V Absolu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist