Vera Wang (Vera Wang)

Dámská vůně
Rok:

2002

Složení (neověřené)

HLAVA: květ mandarinky, kala
SRDCE: bulharská růže, gardénie
ZÁKLAD: věncovec, průsvitná pižma

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Vera Wang Vera Wang:

Hodnocení parfému Vera Wang Vera Wang od uživatelek 38 hodnocení

Líbí se (24)
63%
Nelíbí se (3)
8%
Neutrální (11)
29%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Vera Wang Vera Wang - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Kategorie vůně Vera Wang Vera Wang od uživatelek

Recenze Vera Wang Vera Wang13.07.11

Už ten počátek je romantický (ano, já vím, mandarinky, moje slabost…) a koresponduje s obalem. Abychom si to tedy ujasnili - je to výhradně květinová vůně, takže kdo po vzoru Coco Chanel nechce vonět jako kytka, tuhle vůni ať si nepořizuje.
Nemohu říci, že bych cítila nějaké konkrétní květiny… snad trošičku gardénie (ale vzhledem k tomu, že mi kvete doma na okně je tohle spíš její stín). I když jsem četla, že je to bíle květinová vůně, tak pro mě není, ta barva vůně je skutečně taková, jaká je na obrázku… Na okně mi kvete i další její složka a sice věncovec. Tak to ano, ten by tam byl… on není jasmín jako jasmín (ale i tak je ho tam málo).
Pro mě je to vůně spíš mírně hřejivá vůně, cítím i maličko pepře nebo čeho, co mi připomíná L'Interdit. Závěr pak je malinko mýdlový.

Není to žádná výrazná, „pecka“ vůně. Je ale vyvážená, elegantní, precizní… krásná, ženská.16.08.10

Sytá květinovka (nikoliv však hutná) - příjemná směs růže a pomerančového květu. Po rozvonění přechází do podoby luxusního krémově květinového mýdla.Elegantní lehká vůně, neobtěžující nositelku ani okolí.

Komentáře Vera Wang Vera Wang

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Vera Wang Vera Wang

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist