Versace (Versace)

Dámská vůně
Rok:

2007

Složení (ověřené)

HLAVA: rosa, guava, černý rybíz, wisterie, šeřík
SRDCE: orchidej, lotos, leknín, jasmín, azalka
ZÁKLAD: atlaský cedr, vetiver, kašmírové dřevo, ambra

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Versace Versace:

Hodnocení odbornice: Recenze Versace Versace

Ada

Nemůžu si pomoct, Versace ty vůně prostě moc neumí. Bright Crystal je povedená svěženka, Crystal Noir obsahuje relativně dobrou gardénii (i když tak nakombinovanou, že se z ní mnohým dělá špatně), ale ostatní parfémy, které znám - série Versus Time, série Jeans, Versace Woman, Glam - jsou buď průměrné, nebo rovnou mizerné, slaboučké nebo naopak jako pro dámu od kolotoče.

Ani nová Versace, jakkoli má hezký a luxusně vyhlížející flakon, mi příliš neimponovala. Ze začátku se tvářila podivně, pak se z ní vytříbily zelené, vodní (leknín, lotos) a konvalinku připomínající tóny, ke konci lehce zvanilkovatěla. Dojem trochu řídký. Není to žádná hrůza, je to nositelná vůně a své ctitelky si jistě najde; jenže za tu cenu (i v internetových obchodech stojí 100 ml kolem dvou tisíc!) bych čekala jinačí pecku. Takhle se dostavilo jen zklamání.

Hodnocení parfému Versace Versace od uživatelek 102 hodnocení

Líbí se (47)
46%
Nelíbí se (25)
25%
Neutrální (30)
29%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Versace Versace - umístění v žebříčcích uživatelů

3x v nejlepších vůních
1x v nejkrásnějších flakonech

Vlastnosti vůně Versace Versace

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Chladná vůně Ukazatel hodnocení vůně Teplá vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Mizerná výdrž
(na oblečení)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na oblečení)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Recenze Versace Versace28.05.10

Letní horké odpoledne se nachýlilo k večeru.V pokoji je otevřené okno a povlává v něm mušelínová záclona,vánek vhání dovnitř vůni z rozkvetlé zahrádky,na židli sedí mladá žena v letních šatech s volánky a upíjí vychlazený jablečný mošt.Venku začíná padat rosa…
Ta slečna s moštem je sice hezká,ale takovým nenápadným a zapomenutelným způsobem,má v sobě kouzlo a přitažlivost,ale nedává to najevo a málokdo si toho všimne.A taková je i vůně-pěkná,se zajímavým dřevitým podkladem,ale nenápadná,sklouzává do kategorie tuctové svěžesti,na nenápadné osůbce bude ještě nenápadnější,aby vynikla,radila bych ji nosit výraznějším typům nebo ji aspoň doplnit nějakým trošku extravagantním modelem.Výdrž na edp není nějak omračující,spíše se drží na oblečení,ale je znatelná.Po pár dnech musím doplnit,že na oblečení předvedla skvělou výdrž,takže jsem ji zařadila do tužebníku,protože takový typ vůně tak nějak potřebuju.

Komentáře Versace Versace

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Versace Versace

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist