Yellow Diamond (Versace)

Dámská vůně
Rok:

2011

Složení (neověřené)

cedrát, hruškový sorbet, bergamot, neroli, pomerančový květ, frézie, mimóza, leknín, ambra, dřevo palo santo, pižmo

Parfuméři:

Morillas, Alberto

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Nejlepší ceny Versace Yellow Diamond:

Hodnocení odbornice: Recenze Versace Yellow Diamond

Ada

Versace vytěžuje populární Bright Crystal - letos spatřila světlo světa nová variace Yellow Diamond. Ten název je takový… nepromyšlený? Prvoplánový? Bude taky Blue Diamond, Green Diamond, Purple Diamond a tak dále? Šlo by to nabarvit na spoustu odstínů a obsah by se ani nemusel moc měnit. Zatímco Bright Crystal mám na seznamu zdařilejších, dobře udělaných svěžích vůní, Yellow Diamond se tam určitě nedostane. Je sice nositelná a své příznivkyně si jistě najde, je ovšem velmi tuctová, nenápaditá, neosobitá, prostě odbytá.

Začátek je silně citrusový, rozhodně ucítíte slibovaný citron a chvíli si ho užijete, než začne vykukovat květinová složka. Yellow Diamond se změní v běžnou ovocnou květinovku a už takový zůstane. Květiny nelze jednoznačně identifikovat, snad převládají frézie a mimóza? Dvourozměrná nuda.

Hodnocení parfému Versace Yellow Diamond od uživatelek 133 hodnocení

Líbí se (55)
41%
Nelíbí se (33)
25%
Neutrální (45)
34%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Versace Yellow Diamond - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních
4x v nejhorších vůních

Vlastnosti vůně Versace Yellow Diamond

Suchá vůně Ukazatel hodnocení vůně Sladká vůně
Mizerná výdrž
(na kůži)
Ukazatel hodnocení vůně Superdržák
(na kůži)
Slabá vůně Ukazatel hodnocení vůně Silná vůně

Recenze Versace Yellow Diamond


24.07.16

Budu trochu strohej, sice cítim mimozu (cassie) ale jinak mi to voní, jako právě umyté vlasy a možná ještě trochu vlhké..


30.04.14

Ostrý a maximálně syntetický citrusový teror v úvodu do pěti minut naředí neurčité kytičky a za dalších pět minut zůstane řídká vodička.
Za dalších pět minut přiběhne uklízečka, přetře podlahu zatuchlým hadrem a do vzduchu vypustí trochu „svěží vůně“ z osvěžovače na veřejné toalety.
Po půl hodině se mi vůně líbí úplně nejvíc, úplně totiž zmizí.

Au.


29.12.12

…povianočný kľud, návšteva u kamarátky-výborná príležitosť poriadne si popozerať čo voňavého jej Ježiško priniesol..... a bola to krásna kazeta Versace Yellow Diamond: 100 ml EdT, malinký flakónik s olejčekom a telové parfémované mlieko. Flakón 100ml na mňa urobil „hu hu hu“......príliš strojený, postrádajúci akúkoľvek rafinovanú eleganciu či príťažlivosť jednoduchosti, ale… Versace je Versace, napokon z Bright C. si už človek na flakón zvykol. A celkom dobre sa to drží v ruke. Vidím na kamarátke, že príliš nadšená nie je. Asi vie prečo.....Idem teda testovať. Po streknutí ma udrie do hlavy mutant citróna a nezrelej mandarinky. Ovládla som sa, nekomentovala- predsa len je to dar a je to len prvých par minút, celkom iste sa to kyslo ostré čudo rozvinie do nejakých žlto zlatých kvetiniek. Napokon farba parfému mi to sľubuje, rovnako ako aj jeho názov. Po kyslom citróne prišiel tlmenejší citrón, taký, ako keby ho lúhovali 3 dni vo vode. Potom sa pridalo nieco nahorklé, dosť nepríjemné. Nebudem klamať, bola som už z tej vône dosť nervózna. Sadli sme si s kamarátkou k PC a pozreli zloženie, aj recenzie.Hovorím si- teraz to príde, tá čerstvosť kvetov, ospevovaná po recenziách. Dívajúc sa na zloženie srdca vône… a sem tam privoňajúc k zápästiu čakám a čakám a čakám…nedočkala som sa. Na mojej pokožke sa žiadne príjemné zážitky nekonali. Vôňa jednoducho preskočila srdce alebo môj nos absolútne ignoroval kvetinovú zložku. Ostal len horkasto, nakyslo trpký tón, ktorý mal v sebe čosi z lekna, niečo vodné, skôr vodnaté tam bolo. Aby som to uzavrela- vôňa ma sklamala, bola mi nepríjemná (ale čo je nepríjemné mne, môže niekoho iného uvádzať do extázy). A čo na to kamarátka? Nakoľko bol obďaleč aj darca parfému, ukončila to diplomaticky: „to je vôňa stvorená na tie najhorúcejšie letné dni“… a krásne oddialila jej nosenie najmenej o 6 mesiacov.......


11.01.12

Univerzální líbivá květinová vůně. Nejvíce z ní cítím mimózu, ostatní květiny bohužel nerozeznávám. Ačkoliv jsem odpůrce čistě květinových vůní, tak tato vůně se mi opravdu líbí. Je jemná, květiny jsou dobře slazeny, navíc v ní ještě cítím ovocný podtón. Ačkoliv se flakónek nikomu moc nelíbí, mně přijde super, přímo září optimismem a taková je i samotná vůně. Volila bych jich do šedivých dní, které rozzáří.23.11.11

Mezi Versace rodinu flakónů s velkým platovým víčkem přibyla další barva, tentokráte žlutá. Výrobci napodobenin mají další námět k výrobě. Niky se mi nelíbily tyto flakóny ani vůně v nich a tak ke zkoušce přistupuji s neskrývaným opovržením až odporem (fanoušci Versace prominou), ale nic naplat, musí to být.

Po nádechu mám takový žlutý dojem… žlutý, ovocný, sladký. Počátek je překvapivě docela jemný, nepraští vás do nosu, ale pak vůně nabírá na intenzitě. Lehce kysele šťavnaté, jemně květinové…citrusy (spíš sladší citrón než pomeranč), květiny (ty jsou poměrně příjemné, lehce mimóza, pomerančový květ). Kyselé a svěží je to opravu výrazně, až cítím, jak mi trnou zuby a sbíhají se sliny… jako když vidíte citrón.
Celé je to postaveno na cedrovo pižmovém základě (na ambru nebo zapomeňte).

Výdrž je celkem špatná, takřka mizivá. Na kůži zůstane jen pudrová (a nijak zvlášť hezky pudrová) stopa.

Nebudeme si nalhávat, je to vůně pro teens. Z tohoto pohledu je poměrně dobře udělaná, není vlezlá, neobtěžuje (pokud se s ní mladá slečna nepolije od hlavy patě) a především na jaře a létě bude příjemná. Úrovní je velmi podobná vůním od Avonu, ale přeci jenom propracovaná. Takže pokud chcete dárek pro dceru, která nechce vyčuhovat a vy zase nechcete, aby nevkusně a vlezle voněla, kupte jí Žlutý Diamant. Není řvavá, přiměřeně svěží a suše pudrový konec voní dlouho.

Komentáře Versace Yellow Diamond

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Versace Yellow Diamond

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

 

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist