Dream Angels Desire (Victoria's Secret)

Dámská vůně
Rok:

2006

Složení (ověřené)

HLAVA: magnólie, bílá frézie, listy břečťanu
SRDCE: frangipani, růžová pivoňka, žlutá bluma
ZÁKLAD: andělikové dřevo, křišťálové pižmo, angorské tóny

Popis parfému:

Podle oficiálního popisu jde o květinově ovocnou vůni.

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Victoria's Secret Dream Angels Desire

Ada

Desire („touha“) je nejnovější vůně z řady Dream Angels, mezi nimiž najdete ještě vanilkově orientální Heavenly („nebeská“) a květinové Divine („božská“) a Halo („svatozář“). Desire je podle popisu výrobce ovocně květinová. První závany jsou skutečně silně ovocně svěží, přestože ve složení v hlavě nic svěžího nenajdete; cítila jsem sladkocitrusovou směsici, trochu univerzální, nicméně příjemnou. Záhy se přidá svěže květinový tón říznutý takovou tou sametovo-svěží, jemně nahořklou zelení, kterou najdete v mnoha jiných vůních (prakticky čistou si můžete očichat v Pur Désir de Pivoine od Yves Rocher; milovnicím Desire vřele doporučuji zkusit, mohla by se jim líbit, i když výdrží je bohužel za Desire silně pozadu). Ten je po rozležení doplněný špetkou pižma a špetkou magnólie a nějakého toho sladšího ovoce. Celek je velmi povedený, Desire patří spíš mezi takové ty líbivé, nenápadné, nekonfliktní vůně, aniž by ovšem upadala do šedého průměru tuctových květinovek, zkrátka kategorie „jé, ty krásně voníš, a co je to za vůni, tu neznám?“
Svěžestí je někde uprostřed škály, působí svěže, ale ne třeskutě citrusově svěže, spíš květinově, a ostatními složkami je doladěna směrem k teplým vůním, ovšem teplá není ani náhodou, zkrátka, jak jsem uvedla, je uprostřed Takové letní květinářství, plné svěží vůně květin a jejich zelených stonků, i něco omamnějšího tam mají, a nad tím se vznáší příjemně teplé, voňavé vlhko.
Ke konci se některé složky vytrácejí a zůstává jednoduchá, květinově ovocná svěžest.

Hodnocení parfému Victoria's Secret Dream Angels Desire od uživatelek 14 hodnocení

Líbí se (8)
57%
Nelíbí se (2)
14%
Neutrální (4)
29%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Ještě nejsou žádné recenze

Komentáře Victoria's Secret Dream Angels Desire

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Victoria's Secret Dream Angels Desire

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist