Very Sexy For Her (Victoria's Secret)

Dámská vůně
Rok:

2002

Složení (ověřené)

HLAVA: piment, klementinka, kaktusový květ
SRDCE: kamélie, hydrangea, mimóza
ZÁKLAD: bílá ambra, pižmo, vanilka, ostružiny

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení odbornice: Recenze Victoria's Secret Very Sexy For Her

Ada

Vůně se na začátku přihlásila takovým trochu melounově-květinovým nádechem, ve kterém se mi něco nelíbilo. Od vůní s takovým začátkem čekám, že budou lehké, ale ve Very Sexy lehký rozkvět brzdila taková podivná složka, která ji táhla k zemi, nebo spíš někam ke straně, a která mi ze všeho nejvíc připomínala špetku hovězího vývaru. Na papírku mu chvíli trvalo, než se objevil, ale našla jsem ho taky, byť slabší. Cca za hodinu se vytratil. Vývar ale berte jako subjektivní pocit, který pravděpodobně vznikl tím, že kombinace zvláštních květin, kaktusu a nového koření nějak neladila s mojí pletí či nosem.
Very Sexy je středně těžká květinová vůně (na papírku se zdála hodně lehká, na kůži těžší). Květiny v ní obsažené voní spíš do zelena než omamně, občas jako bych opravdu na chvíli ucítila meloun. Doplněné jsou hlavně ostružinami, o něco méně vanilkou a špetkou koření. Jako „very sexy“ bych ji sice neoznačila, je však příjemná, není tolik přeslazená a přemalinovaná jako některé podobné ovocem a vanilkou doplněné květinové vůně (nabízí se mi srovnání třeba s Touch, kterou jsem testovala včera a jejíž svěžest vyvoněla do malinové cukrové vaty). Very Sexy si umím představit pro každé roční období, možná kromě největších veder, i přes převážně svěží pocit z hlavy a srdce má hřejivější základ.

Hodnocení parfému Victoria's Secret Very Sexy For Her od uživatelek 8 hodnocení

Líbí se (3)
38%
Nelíbí se (1)
13%
Neutrální (4)
50%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Victoria's Secret Very Sexy For Her24.03.08

Very Sexy je určitě jiná,než sexy a to ani dost málo,není sladká a necítím tam žádné květiny,natož ovoce,mně ze všeho nejvíce připomíná vůni čerstvě vymačkané šťávy z aloe a čaj ochucený opuncií.Zdá se mi taková zeleně jarní a přesto,že je to koncentrace edp,tak nemá moc dobrou výdrž ani na oblečení ne.Na mně celkově drží prostě líp takové sladké a gurmánské vůně nebo naopak kořenité a dřevité parfémy.


03.04.07

Temně rudý flakon… černá síťovaná punčoška… výmluvný název… Koho by nelákalo, alespoň ze zvědavosti, podívat se Very Sexy pod sukni - tedy spíš pod punčošku :) Nečekejte ale zkapalněný sex appeal s rozprašovačem. Very Sexy je „jiná“, za chvíli vysvětlím proč, ale ačkoli ji mám v podstatě ráda, mé představy o mužolapce nenaplnila. Very Sexy vás na začátku - snad aby hned nevylekala případnou oběť - bude chtít upoutat svěže citrusovým nevinným dojmem, ale nesmíte jí to tak úplně věřit, už po chvíli se totiž vydá jiným směrem. V hlavě a hlavně v srdci vůně je nejvíc nápadný zvláštní tón, který jsem už tolikrát přirovnávala k vůni ledového zeleného čaje s opuncií - kaktusem. Je to hodně zvláštní, řekla bych ve vůních spíš neobvyklá nota a proto je potřeba vyzkoušet a zjistit, jestli vám nebude spíš brnkat nervy. Pro mě je to to nejcharakteris­tičtější na Very Sexy, podle čeho ji bezpečně poznám. Opunciová vůně se těžko popisuje, nevím k čemu bych jí přirovnala, je taková svěže-zeleno-květinová a jako další přívlastek bych volila, právě díky kaktusu, exotická. V srdci a základu už Very Sexy není svěže citrusová jako na začátku, ale spíš sladší po lesním ovoci, stále kaktusová a malinko hřejivě vanilková. Potom už jen pomalu ztrácí na intenzitě, ale celkově už se moc nemění. VS není těžká vůně, leží někde na pomezí mezi lehkou a těžkou. Já osobně z ní byla na začátku ohromená, je prostě jiná zvláštní, ale postupně mi začala vadit. Prostě se mi „přejedla“ stejně tak, jako zelený čaj s opuncií. Myslím, že tahle složka bude hodně kontroverzní a buď jí někdo bude obdivovat, nebo bude někomu zvedat žaludek. Určitě před koupí nejdřív vyzkoušejte!

Komentáře Victoria's Secret Very Sexy For Her

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Victoria's Secret Very Sexy For Her

Nový článek:

Bronzová pleť snadno a rychle? Nepodceňte výběr „samoopalováku“

 

Nedá se přesně určit, kdo by měl jaký samoopalovací přípravek používat. Dle jejich účinnosti a konzistence či balení si snad ale vyberete ten pravý. A jaký je tedy výběr?

Celý článek »
TOPlist