Néonatura Cocoon (Yves Rocher)

Dámská vůně

Hodnocení parfému Yves Rocher Néonatura Cocoon od uživatelek 67 hodnocení

Líbí se (42)
63%
Nelíbí se (8)
12%
Neutrální (17)
25%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Yves Rocher Néonatura Cocoon - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních
2x v nejhorších vůních

Recenze Yves Rocher Néonatura Cocoon


05.10.12

Nejdříve jsem přičuchla k flakonku, a to, co jsem cítila, se mi ani trochu nelíbilo. Bylo to něco něco jako „staroba“? Po nástřiku na ruku na mě vybarflo pačuli a pořádná nálož, až to bylo trochu něpříjemné. Dál se začíná rozvíjet kakao, nejdříve nesladké, jako prášek, po chvíli smíchané se smetanou. Na konec když se usadí, je to krásná relaxační vůně na zlepšení nálady a na dny, kdy nemáte chuť na nic komplikovaného. Těším se na ni na zimu, myslím, že krásně zahřeje. Používám ji teď nejvíce na doma a na večer, líbí se mi její kombinace s chumdelatým županem :)


17.09.12

Ze začátku větrově ostřejší vůně, která postupně odezní a dá vyniknout chutnému mléčnému koktejlu s příchutí vanilky a kakaa. Vůně je velmi dlouho výrazná a stále se v ní příjemně ozývají úvodní jiskřivé tóny, které jí dodávají šmrnc. Není přeslazená, ale tak akorát sladká, aby to bylo příjemné. Kakao vytváří zvláštní tón (cítím jako by i koření-trochu skořice s hřebíčkem), který dodává vůni na chutnosti a nevšednosti. A mé oblíbené pačuli ji krásně srovnává, vyvažuje a přidává vlahou a zemitou příchut. Dle mě orientálně gurmánská vůně. Příjemně mě překvapila a zaujala. Velmi dobrá výdrž.15.02.11

Suchý kakaový prášek s hustou smetanou. Zpočátku se snažilo prosadit cosi neidentifikovatelně svěžího, ale smetana s kakaem zvítězily na plné čáře. Příjemná gurmánská vůně - vysloveně relaxační…

Komentáře Yves Rocher Néonatura Cocoon

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Yves Rocher Néonatura Cocoon

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist