7 sexy borců v reklamě na parfémy. Který z nich vám nedá spát?

Reklamy na parfémy a sex jdou ruku v ruce a při pohledu na odvážné vizuály se nejedné z nás podlomí kolena. Který alfa samec reprezentující pánskou vůni nedá spát vám? Sladký koloušek s nevinným pohledem, sportovec s napjatými svaly nebo vyzývavý drsňák s tetováním?

Zdroj: www.venerafragrances.com

Lišácky svůdný Antonio Banderas 1/7

Antonio Banderas moc dobře ví, co jeho svůdný pohled umí, a tak ho využil i při promování vlastní řady parfémů Seduction Black. Žádné přikrášlení, efekty či pestrobarevné pozadí. Tahle reklama sází na černobílou jednoduchost. A vcelku průměrné „drogérkovské“ vůni tak dodává kapku luxusu.

Zdroj: www.secure.i.telegraph.co.uk

Drsný chlapák David Beckham 2/7

Podobně na to jde také jeden z nejslavnějších fotbalistů světa. Značka David Beckham patří mezi nejprodávanější pánské parfémy. Kdo by zkrátka nechtěl mít doma vysportovaného svalovce s přitažlivým strništěm a, v neposlední řadě, pořádně tučným kontem?

Zdroj: www.debenhams.ie

Uhlazený Chris Hemsworth 3/7

Vyměnil kladivo za dokonale nažehlený oblek a stejně mu to zatraceně sekne. Chris Hemsworth v reklamě na parfém Hugo Boss Bottled je důkazem toho, že nejen odhalené bicáky nebo snad celá mužná hruď jsou známkou přitažlivosti.

Zdroj: www.fimgs.net

Výjimečný Mathew McConnaughey 4/7

Muž mnoha tváří – Mathew McConaughey – se v reklamě na vůni The One od Dolce&Gabbana předvedl jako ten, co se nespokojí s ničím průměrným. Přímo z něj čiší přirozená krása, šarm a úspěch.

Zdroj: www.nstperfume.com

Mužný Ewan McGregor 5/7

Chlap, co se ničeho nezalekne. Miluje silné motorky a nenechává se svázat konvencemi. Z Ewana McGregora, jako tváře parfému Davidoff Adventure, testosteron přímo srší a skvěle koresponduje s dobrodružným charakterem téhle výrazné vůně.

Zdroj: www.resize-parismatch.ladmedia.fr

Divoký Johny Depp 6/7

Komickému pirátovi z Karibiku je nadobro konec. Johny Depp tentokrát vsadil na image bad boye a k neotřelé vůni od Diora – Sauvage (v překladu Divoký) – sedí naprosto dokonale. Konvenční značka parfémů se tak postarala o to, aby její kontroverzní novinka rozhodně nezůstala bez povšimnutí.

Zdroj: www.ryanhastings.net

Elegantní Robert Pattinson 7/7

Robert Pattinson se možná proslavil jako lamač puberťáckých srdcí v béčkovém fantasy plném středoškolských lásek a upírů. U Diora a jeho reklamy na konvenční vůni Homme Intense však přímo ztělesňuje ležérní eleganci a serióznost. A kupodivu k němu pasuje velmi dobře.

Váš příspěvek
Nemesis7 30.12.18 10:01

Smraďoši v reklamě

Souhlas, Patizona fakt ne. Viděla jsem ho osobně letos ve Varech a připomínal všechno jiné, jen ne reklamu na jakoukoliv vůni. Navíc je to o něm všeobecně známo, že hygieně moc nedá a je to smraďoch.

scorpi 12.09.18 22:38

Neee Patizona NEE!!!

morricone2209 11.09.18 19:53

Snad poslední normální chlap

YSL - La nuit de homme

Příspěvek upraven 11.09.18 v 19:54

Iucinka.m 09.09.18 17:58

Čo je toto za výber? Kde sa tie prefotoshopované metrosexuálne reklamy hrabú na legendárnu reklamu M7 so Samuelom de Cubber. Apropo, ten chlap, nedá žiadnej normálnej ženskej spávať aj teraz…

Mseminka 07.09.18 13:09

Čo chlap, to skvost :inlove:

Přidat komentář