Alza.cz otevřela vlastní parfumérii v Praze

Zelený mimozemšťan rozšiřuje svou nabídku. V pražských Holešovicích otevřel vlastní parfumérii – Alza Beauty.

* Kafíčko a parfémy. Holešovický showroom se rozšířil o sekci Alza Beauty. Zdroj foto: https://www.alza.cz/alza-otvira-v-praze-prvni-parfumerii

Český e-shopový gigant nabízí na internetu 145 značek parfémů, z nich 78 můžete vyzkoušet ve velkém showroomu v Holešovicích. Parfémy, hodinky a kosmetika tu dostaly prostor na 100 metrech čtverečních. Nejvíce frekventovaná pobočka s vlastní kavárnou denně obstará 3,5 tisíc zákazníků, během Adventu až 12 tisíc.

„U alzáka“ se dosud prodají desítky tisíc kusů ročně, tímto krokem však začal významně konkurovat obchodu Notino. Rapidní nárůst prodeje se dá očekávat právě zejména během listopadu a prosince, v době vánočních nákupů.

Kromě parfémů se Alza zaměřuje také na prodej tělové kosmetiky, péče o vlasy a přístroje a kosmetiku k holení a depilaci

Alza.cz se poslední dobou pouští do masivního rozšiřování sortimentu. E-shop nedávno uvedl vlastní ekologickou drogérii a rozšířil nabídku pro páníčky v sekci Alza PET. V Beauty sekci plánuje dobýt pole přírodní a bio kosmetiky.

Už jste byli v novém showroomu? Koupili byste si parfém v Alze?

Autor: Monika

Minimalistka v dekorativní kosmetice, nadšenkyně do pleťových krémů. Nejraději testuje českou přírodní kosmetiku. Už deset let je věrná jablíčkům DKNY.

Váš příspěvek

Nejčtenější