PR článek

Slunce už vám neublíží: Užijte si bezstarostné léto s vůní kokosu

Každé jaro a léto vystavujeme nedočkavě pokožku slunečním paprskům, abychom načerpali chybějící energii, doplnili vitamín D a získali zdravou barvu. Zároveň bychom ale měli myslet na to, že pokožku je důležité před paprsky chránit, protože jí sluníčko může i ublížit.

* Jak se nejlépe opálit? Zkuste spreje od Astrid! Zdroj: Canva.

Možná nevíte, že pokožce neškodí jen tolikrát skloňované UV záření, ale i infračervené záření a viditelné světlo. Opalovací kosmetiku bychom proto měli mít po ruce, ať už se chystáme na výlet, k rybníku, procházku po městě nebo třeba na piknik v přírodě.

A jakou opalovací péči zvolit? S létem je neodmyslitelně spojena česká značka opalovací kosmetiky ASTRID SUN, která přináší novou řadu Coconut love s kokosovým olejem a úžasnou kokosovou vůní. Vyzkoušejte neviditelné suché spreje nebo suchý olej na opalování, určitě si je zamilujete…

Nyní v červnu navíc můžete produkty ASTRID SUN koupit až s 50% slevou! Skočte si pro ně ke svému oblíbenému prodejci (platnost, výše slevy a zahrnuté produkty se mohou u jednotlivých prodejců lišit).

ASTRID SUN Neviditelný suchý sprej na opalování Coconut love OF 30 / OF 50

Třicítka nebo padesátka? Vyberte si opalovací sprej s kokosovou vůní! Zdroj: Astrid.Třicítka nebo padesátka? Vyberte si opalovací sprej s kokosovou vůní! Zdroj: Astrid.
  • Letní zážitek s vůní kokosu,
  • okamžitý chladivý efekt až -2 °C,
  • jedinečný suchý efekt.

ASTRID SUN Neviditelný suchý sprej na opalování OF 30 / OF 50 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR/VL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla. Složení obohacené o kokosový olej podporuje hydrataci pokožky a poskytuje jí okamžitý chladivý efekt až -2 °C. Zanechává pokožku super suchou na dotek a provoněnou exotickou kokosovou vůní.

Nelepivé složení, vysoce voděodolný, odolný proti písku. 360° sprejový mechanismus. Kokosový olej ze 100% udržitelných zdrojů. Vhodné pro vegany.

Cena:

ASTRID SUN Suchý olej na opalování ve spreji OF 20

  • Olejový zážitek plný exotiky s kokosovou vůní,
  • pro intenzivnější opálení pokožky,
  • okamžitý chladivý efekt.
Suchý olej ve spreji je ta pravá volba pro letní slunění! Zdroj: Astrid.Suchý olej ve spreji je ta pravá volba pro letní slunění! Zdroj: Astrid.

ASTRID SUN Suchý olej na opalování ve spreji OF 20 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV
a infračerveného záření. Složení obohacené o olej z vlašských ořechů a kokosový olej podporuje intenzivnější opálení pokožky a poskytuje jí okamžitý chladivý efekt. Zanechává pokožku hedvábně jemnou, super suchou na dotek a provoněnou exotickou kokosovou vůní.

Odolný proti písku. 360° sprejový mechanismus. Kokosový olej ze 100% udržitelných zdrojů. Vhodné pro vegany.

Cena:

Nejčtenější