Bella Blanca: Jak obstála sladká květinovka?

Vůně z dílny Oscara De La Renty se vám vpije pod kůži. Sladká, výrazná a hlavně rozpoznatelná na první přivonění. V čem zaujme a v čem pokulhává?

* Provoňte si Vánoce novým parfémem.

Milovník květin i krásy

Oscar De La Renta patřil mezi významné módní návrháře, jehož kreace oblékaly i americké první dámy. Kromě módy nabízí značka, která nese jeho jméno, také parfémy. Mezi ně patří květinová vůně Bella Blanca. Na jejím vzniku se v roce 2018 podílel významný parfumér Harry Frémont.

Grácie a elegance? Jak pro koho

Při výběru parfémů dám většinou na první přivonění. Buď si mě vůně získá okamžitě, nebo vůbec. Mám ráda zapamatovatelné parfémy, které poznám „po čichu“.

Bella Blanca je jemná květinovka, která vyniká výraznou nasládlostí. Než jsem si přečetla složení, byla jsem přesvědčená, že se uvnitř nachází i trocha kokosu. Ve skutečnosti jde o květinový koktejl fialky, jasmínu a konvalinek, který je doplněný o sladkou hrušku. V pozadí se pro změnu snoubí santalové dřevo a kašmírové pižmo.

Květinový parfém Bella Blanca mi padl do oka hned na první pohled. Pro někoho možná trochu kýčovitý flakon zdobený plastickými květy mi přijde originální a elegantní. Symbolizuje lásku ke květinám zesnulého návrháře.

Sečteno a podtrženo

Parfém Bella Blanca si mě získal. Líbí se mi nejen samotná vůně a flakon, ale i výdrž. Voní opravdu celý den. Navíc se nemusím bát, když to s aplikací trochu přeženu, protože není těžký. Sice intenzita v průběhu dne slábne, ale cítím ho i večer. Na druhou stranu… po čase může začít tak trochu nudit.

První parfém u kterého se promítlo, že s vůněmi to může být jako s muži. Vyhlídla jsem si ho, nutně ho potřebovala, jelikož se mi na zápěstí rozvoněla oblíbená jasmínová vůně, a když jsem si parfém konečně dopřála a měla ho doma na poličce, přestal se mi líbit.
V parfému se mísí květiny a sladké ovoce. U mně nejvýraznější jasmín jde po chvíli do tlumené sladší růže, která vydrží celý pracovní den. Sedí mi lépe právě na den a večer, kdy je potřeba znovu nanést, volím kořenitější Hermés.
Oscar de la Renta byl několik dní na poličce a pak jsem se k němu opět vrátila. Teď ho nosím prakticky denně a jsem zase zamilovaná.

Přibližná cena: 30 ml – 1 200 Kč, 50 ml – 1 800 Kč, 100 ml – 2 300 Kč

Podívejte se také na další parfémy Oscara De La Renty »

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Váš příspěvek

Nejčtenější