Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Máte špatný odstín korektoru

Každý korektor by měl mít světlejší odstín, než je vaše pleť, a tedy i make-up. Podobně důležitá je i jeho barva. Barevný korektor totiž dokáže zneutralizovat nedokonalosti pleti. Třeba na červené pupínky zabere zelený korektor. Ten ale pod očima napáchá víc škody než užitku. Tmavé kruhy pod očima se zbarvují do modra nebo do fialova – proto potřebujete korektor, který jde do žluta.

Co pomůže?

S tmavými kruhy pod očima zatočí Max Faktor CC Colour Corrector (cca 299 Kč). Je v tužce, a tak se snadno nanáší.

Univerzální korektor si neporadí tak dobře jako ten, který je přímo určený na oční okolí. Zkuste Clarins korektor na tmavé kruhy pod očima (cca 570 Kč).

Nesprávná konzistence

Tuhý korektor se hodí spíše na akné a menší plochy na obličeji. Navíc pokožka kolem očí je natolik citlivá, že ji tuhý korektor může vysušovat. Kruhy pod očima proto potřebují lehčí texturu, která je zakryje. Aniž by se přitom zvýraznily vrásky v očním okolí. Hodit se bude tekutý korektor s aplikátorem.

Co pomůže?

Kdo vyzkoušel korektor Touche Eclat (cca 779 Kč) od Yves Saint Laurent, už nechce jiný. Připomíná pero a kruhy pod očima maskuje přímo zázračně.

Unavené oči a oteklá víčka potřebují něžnější péči. Zkuste Avon zklidňující tekutý korektor (cca 139 Kč).

Rozjasňujete, kde nemáte

Když na kruhy pod očima nanesete rovnou rozjasňovač, přitáhnete k nim pozornost. Nejdřív tedy kruhy a váčky skryjte. V tom vám pomůže oční korektor. Teprve potom se vrhněte na rozjasňování, které obličej rozsvítí. Naneste ho do vnitřního koutku oka, pod obočí nebo na lícní kost.

Co pomůže?

Hydratujte pokožku kolem očí během krytí. Skoro jako balzám působí Bourjois Hydratační korektor na oční okolí 123 Perfect (cca 185 Kč).

Pokožka pod očima bude jako malovaná se štětečkem, který skrývá Shiseido Korektor pro oční zónu (cca 533 Kč).

Naučte se používat rozjasňovač:

Co vám zabírá na tmavé kruhy pod očima? Jak se líčíte, když zrovna nemáte svůj den?


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

tapuz 30.11.16 00:17

Informační hodnota nula. Čistě jenom reklama na pár korektorů.

India 29.11.16 11:17

Jako když hrách na stěnu hází - nemá smysl se rozčilovat.
Bohužel nejsme majiteli webu a admin nemůže konat dle našich představ.
Naštěstí se dá jít za kvalitními a přínosnými články o vůních a kosmetice jinam.

Parfum maniačka 27.11.16 20:57

@Hanka H odpadávam :mrgreen: ďakujem za príjemné rozosmiatie na noc :palec: :mrgreen:

chimaera 27.11.16 19:52

@Hanka H Rozesmála jsi mě :palec:
Kéž by články psal někdo s vtipem a důvtipem (a znalostí tématu a věnoval tomu více než deset minut)…

Hanka H 27.11.16 17:36

@Parfum maniačka @Martula @MagnolieS @chimaera
Děvčata, nebuďte taková odmítavá, když se vás někdo snaží trochu zcivilizovat! :mrgreen: Osvěta nikdy neuškodí a jako další nosná témata navrhuji:

  • jak na umazané ruce a špínu za nehty
  • toaletní papír a jeho role v životě moderní ženy
  • kartáč a kartáček aneb multifunkčnost má své hranice
    :mavam:
Parfum maniačka 27.11.16 12:27

Chýbajú tu zásadné informácie PRÍČINY kruhov pod očami. :cert: V poriadku, jedna vec je preflámovaná noc, nevyspatosť, atď. Ale na dedičné kruhy, ktoré máte po svojej prababičke vám nepomôžu sáčky z čaju, ani keby ste si ich nanášali 2× denne. Taktiež vačky pod očami nie sú kruhy pod očami. Myslím, že zbytočné poučenie o tom, že zelený korektor nepatrí na kruhy pod očami, ale na vyrážky, je tiež mimo. Dokonca aj sami výrobcovia majú túto informáciu na obaloch. ,,Když na kruhy pod očima nanesete rovnou rozjasňovač, přitáhnete k nim pozornost. Nejdřív tedy kruhy a váčky skryjte. "
Určite? A opäť pletiete kruhy s vačkami, čo sú dve odlišné veci… 8o

Martula 27.11.16 09:41

@chimaera Taky se těším na nějaké další seznační odhalení :mrgreen:
(např.: „Kdo chce mít zdravou pleť, musí zdravě jíst a pít hodně vody.“ Tak nosné a zásadní téma ale navrhuji rozdělit do několika článků na pokračování, aby těch informací na nás nebylo naráz moc a stihly jsme to pobrat :lol: )

MagnolieS 25.11.16 23:17

No servus :roll:
Docela ráda bych viděla tu redakční partičku, která takto pečuje o naše kosmetické blaho.

Příspěvek upraven 25.11.16 v 23:50

Parfum maniačka 25.11.16 14:06

@chimaera :mrgreen: ak to pôjde takýmto tempom, budem si pripadať ako na bulvárnom portáli diva. To je skutčná oblasť, kam patria takéto ,,revolučné" články. Pýtam sa, je naozaj toto potrebné? :nevim:

chimaera 25.11.16 12:51

Redakce si o nás musí myslet, že sice možná voníme, ale jinak jsme kosmeticky neznalé až neschopné - náš oční krém nefunguje, s korektorem pod očima taky vypadáme hůř než bez něj - už se docela začínám těšit na další článek, jakého odhalení se dočkáme :mrgreen: (ale jen z tohoto důvodu).

Článek, který sice není reklamní, ale absolutně to není poznat (několik základních informací seskládaných okolo nabídky výrobků) vypadá zoufaleji, než kdyby reklamní skutečně byl (má všechny znaky rychlokvašky za úplatu, ale není z toho ani koruna? :roll: ).

Parfum maniačka 24.11.16 20:18

A je to tu zas. Bohužiaľ, ani tentokrát sa nezdržím svojho komentára. Naozaj mi takéto články pripadajú zbytočné. Článok obsahuje triviálne informácie, ktoré ovláda takmer každá žena, tu na Arôme nehovoriac. Článok má minimálny informatívny charakter.

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější