PR článek

COSMO Beauty Awards 2020: Hlasujte a vyhrajte luxusní ceny

Další ročník prestižní soutěže o nejlepší kosmetické výrobky COSMO Beauty Awards je tady! A jelikož v Arome kosmetiku milujeme, jsme letos u toho jako jeden z ambasadorů. Kromě soutěží o hodnotné ceny se můžete těšit i na řadu testů nominované kosmetiky.

*

Hlasujte pro své favority a vyhrajte

Do soutěže, kterou každý rok pořádají redakce Cosmopolitanu po celém světě, se zapojíte jednoduše prostřednictvím online formuláře na stránkách COSMO Beauty Awards. Nominované produkty jsou letos rozdělené do 12 kategorií: Oči, Nehty, Zuby, Vůně, Sluneční péče, Pleť, Rty, Tvář, Vlasy, Tělo, Nástroje a Planet Friendly kosmetika. Ty mají ještě jednotlivé podkategorie, ve kterých můžete až do 5. června 2020 vybírat nejlepší kosmetické výrobky letošního roku. V každé kategorii a podkategorii lze hlasovat pouze jednou.

Které výrobky se nakonec stanou držitelem ceny COSMO Beauty Awards 2020, se všichni dozvíme v červencovém vydání Cosmopolitanu. Ve stejném období budou také zveřejněni výherci zajímavých kosmetických cen. V každé kategorii porota vybere hned 22 soutěžících, šance vyhrát něco pěkného do kosmetické sbírky jsou tedy velké.

Abychom vám rozhodování při hlasování o něco ulehčili, chystáme se na Arome nominované výrobky také testovat. Sledujte náš Facebook a Instagram, ať vám nové recenze neuniknou.

Nejčtenější