MiniRecenze: Vylovit bahno z Mácháče, nebo radši koupit detoxikační masku?

Černé „blátíčko“ od L'Oréalu není žhavou novinkou, ale těch pár řádků si určitě zaslouží, aby bylo jasno, proč si na pleť nanést právě ono a nelovit si vlastní na Mácháči.

Kelímek s černým obsahem slibuje masku s aktivním uhlím, které má detoxikovat a projasnit pleť. Spolu s tím prý podporuje redukci nedokonalostí a zánětů. Je to pravda, nebo jen reklamní blábol?

Za nás dobrý! Mastná pleť, kterou má půlka našeho kanclu, si v blátíčku doslova chrochtá – maska příjemně matuje problematická místa bez toho, aby je vysušila, a dávala tak prostor jiným problémům, jako jsou pupínky a jiné „krásy“. Tomu možná napomáhá slibovaný detox. Že maska tahá nečistoty z hloubi pórů, je celkem jasné po 5 minutách schnutí, kdy vyleze jeden vedle druhého (žádná pěkná podívaná, ale funguje to).

Největším překvapením byl rozjasňující efekt. Jako jedna z mála masek tato pouze neslibuje, ale pleť opravdu rozsvítí.

Cena: cca 280,–

Podívejte se na další recenze na Pure Clay Detox Mask »

Dávejte pozor, všeho moc škodí, i detoxu

Povedlo se mi nechat masku na obličeji trochu dýl a nebylo to úplně příjemné. Ovšem pokud dodržíte předepsanou desetiminutovku, nemusíte se bát.

Autor: Andrea

Andrea ráda testuje výrobky všech cenových kategorií a vybírá ty, které za to opravdu stojí. Nejvíce se zaměřuje na péči o vlasy a pleť. Vše, co doporučuje, má osobně vyzkoušené.