Herečka Emma Stone uvedla novou květinovou vůni od Louis Vuitton

Francouzská značka Louis Vuitton přichází s novou dámskou vůní Coeur Battant. Květinový parfém představila oscarová herečka Emma Stone.

* Emma Stone v kampani k parfému Coeur Battant. Zdroj: Profimedia.cz.

Novinka z dílny Louis Vuitton

Americká herečka Emma Stone, která za svůj herecký výkon ve snímku La La Land získala Oscara, nyní zazářila v kampani na nejnovější dámský parfém od Louis Vuitton. Květinová vůně Coeur Battant vznikla pod taktovkou francouzského parfuméra Jacquese Cavalliera Belletruda. Ten vsadil na hrušku, egyptský jasmín a narcis, které doplnil o mošusové semínko, cascalone, pačuli a mech.

Květinová energie

Spot se odehrává na italském ostrově Capri ve vile Casa Malaparte a před Cour Carrée, největším nádvoří Louvru. Nádherná příroda, květinové záhony a smyslný pohled krásné Emmy Stone dokonale vystihují samotný parfém. Herečka se nechala slyšet, že vůni Coeur Battant nejraději používá večer, když se chystá do společnosti.

Prohlédněte si také další parfémy Louis Vuitton »

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Témata článku

Váš příspěvek

Nejčtenější