Ghost: Deep Night

Název parfému je pěkně mystický (Deep Night = hluboká noc; a Ghost je duch), flakón ve tvaru půlnočně fialového půlměsíce také, kdo by nebyl zvědavý, jak asi voní? Popisy, které jsem nalezla, mluvily o svěže orientální vůni, menším optimismem mě naplnilo složení, neboť mix broskví, růží a vanilky zavání přeslazeností.
První závan byl skutečně velmi sladký - převažovala vanilka doladěná růží. Deep Night patří mezi silně vanilkové, byť jemné vůně. Jeho vanilka ze začátku připomínala takovou tu „chladnější“ odrůdu á la Obsession Night nebo srdce Code, ale potom se začala podobat spíš Burberry for Women. Nepatří naštěstí mezi dusivě vanilkové vůně jako je například Ombre Rose.
Po rozležení nabere opravdu trochu orientální nádech (ucítíte typické orientální koření a dřeva). Vanilka zůstává dominantní až do samého konce.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Mitzi 12.03.09 22:58

Vanilka a zase vanilka. Plná obálka vanilky… miniaturka mi přišla z UK s utrženým uzávěrem = zcela vylitá. Myslím, že většina pošťáků po cestě měla chuť na něco dobrého… naše listonoška nechápala, proč má provoněnou celou tašku. Když jsem si vezla druhou mini z Prahy, byla jsem MOOOC opatrná, abych neprovoněla celý vlak. Asi by mě vysadili v polích…


Reklama


Reklama

Nejčtenější