Kosmetika i voňavé dárky. S beauty adventním kalendářem se netloustne

Zatímco minulý rok se kosmetické adventní kalendáře objevovaly jen zřídka, letos je můžeme vidět na každém rohu. A nezáleží na tom, jestli budeme brouzdat v drogérii nebo v parfumérii. Kalendáře bez čokolády jsou skvělé v tom, že můžeme vyzkoušet zmenšenou verzi produktů. Za zlomek ceny zjistíme, jestli nám rtěnka, stíny nebo krém vyhovuje stejně tak jako kamarádce nebo oblíbené blogerce. Které adventní kalendáře nás zaujaly nejvíce a co ukrývají?

Zdroj: www.douglas.cz

Říše divů od Douglas 1/7

Rtěnka, hydratační rukavice i maska na obličej. To všechno se vejde do adventního kalendáře parfumerie Douglas.

Zdroj: www.eshop.marionnaud.cz

Adventní kalendář Clinique 2/7

Za okénky kalendáře značky Clinique se schovávají samé bestsellery - miniatury a dokonce i plná balení. Za zmínku stojí dvoufázový odličovač, krém na ruce i řasenka. Tento kalendář navíc zaujme svým balením už na první pohled.

Zdroj: www.nivea.cz

Péče o pleť s kosmetikou Nivea 3/7

Ani Nivea s voňavým překvapením nezaváhala. S kosmetikou z adventního kalendáře budete pečovat nejen o pleť a pokožku, vykouzlíte s ní i dokonalý účes. Za okénky najdete i novinky oblíbené značky.

Zdroj: www.makeuprevolution.cz

Největší kalendář představila značka Makeup Revolution 4/7

Největší kalendář představila značka Makeup Revolution. Obří vánoční stromeček nabízí hned dvacet pět produktů v plném balení. Značka slibuje „magické a slavnostní kosmetické odpočítávání“. To zní dobře, ne?

Zdroj: www.nyxcosmetics.cz

The Lippie Countdown od NYX 5/7

The Lippie Countdown Advent Calendar od NYX je plný rtěnek. Lesklý, matný i třpytivý efekt. Tento kalendář ocení především dámy, které milují produkty na rty. Převládají barvy, jako je červená, růžová a vínová. Nechybí ale ani fialové odstíny. A pokud vás tento kalendář neoslovil, NYX přišel se čtyřmi dalšími boxíky, ve kterých najdete miniatury oblíbených rtěnek.

Zdroj: cz.loccitane.com

Luxusní péče značky L'Occitane 6/7

L'Occitane letos nabízí hned několik druhů kalendářů. Pokud chcete vsadit na jistotu, sáhněte po kousku Klasik.

Zdroj: www.yves-rocher.cz

Francouzký Yves Rocher 7/7

Plné balení oblíbené dekorativní kosmetiky i miniatury rostlinné péče. Yves Rocher schoval za okénka adventního kalendáře samé oblíbené kousky ze své nabídky.

Nejčtenější