100% přírodní Inlight: Když je lékař také bylinkářem

Málokterá kosmetika se může pochlubit označením 100% bio. Inlight ano. Navíc dbá na udržitelnost, čistotu a ruční výrobu. Jak tedy vzniká?

Blahodárné účinky, jemnost a čistota

Inlight je jednou z nejčistších kosmetických značek světa. Jejím zakladatelem je Mariano Spiezia. Charismatický lékař, homeopat a bylinkář žije a tvoří na biofarmě v nádherné přírodě britského Cornwallu. Filozofií jeho značky je šetrný přístup k lidem i planetě.

Pečlivě zvolené ingredience jsou macerovány déle než měsíc, aby si uchovaly jedinečné vlastnosti rostlin. Za pozornost stojí také oleje lisované za studena z blahodárných plodů, bylin a květin. Tyto oleje jsou pro kůži zcela přirozené a vyživují ji do hloubky. Kosmetika Inlight neobsahuje parabeny, geneticky modifikované organismy, sulfáty, ftaláty, alkohol, ropné deriváty, syntetické vůně a živočišné složky. Její použití je dokonce zcela v souladu s homeopatickou léčbou.

Ve spolupráci s Aňou Geislerovou

Bio kosmetika Inlight zaujala svými účinky herečku Aňu Geislerovou, která měla možnost se s MUDr. Marienem Spieziou poznat osobně. Dokonce vznikla edice olejů Inlight Made By Aňa G, jejíž základní olejovou směs namíchala a ručně zpracovala sama herečka. Výtěžek 40 000 Kč z prodeje této limitky putoval na pomoc pacientům sdružujících se v Klubu cystické fibrózy.

Oblíbili jste si čistě přírodní kosmetiku a jakou?

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Váš příspěvek

Nejčtenější