MiniRecenze: Jaký je HD make-up a co dokážou tónovací kapky od Catrice?

HD make-up od Catrice si v redakci chválily holky s mastnější pletí, sušenky poprvé remcaly, ale s hydratační bází už to prý šlo.

Mně vyhovovala tekutá konzistence, která je příjemná a na obličeji netvoří masku. Kryje průměrně, takže pokud máte po party kruhy pod očima nebo vás zrovna trápí větší nedokonalosti, musíte nejprve sáhnout po korektoru.

Objevem měsíce jsou pro mě tónovací kapky. V drogérii bývá umělé osvětlení, takže si snadno koupíte make-up, o kterém až na denním světle zjistíte, že odstínem pro vás není tím pravým ořechovým. Kapky vám ho ale pomůžou zachránit a dotvořit, aby dokonale seděl.

Cena: 200,–

Příspěvek sdílel uživatel @aromecz, <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2018-05-18T10:03:36+00:00“>Kvě 18, 2018 v 3:03 PDT</time>

Autor: Andrea

Andrea ráda testuje výrobky všech cenových kategorií a vybírá ty, které za to opravdu stojí. Nejvíce se zaměřuje na péči o vlasy a pleť. Vše, co doporučuje, má osobně vyzkoušené.

Váš příspěvek
Admin Arome.cz 14.6.18 10:12

Dobrý den,

smazala jsem příspěvky, ketré nebyly k tématu. Pokud máte nějaké dotazy, můžete se na admina obrátit v SZ nebo v této diskusi - https://www.arome.cz/…nkovani/437/

Hezký den :kytka:
Admin Arome