PR článek

Jak na dokonalé obočí? 3 tipy, které vás rozzáří!

Obočí zvýrazňuje vaši tvář. Správně upravené obočí dodá vzhledu šmrnc, zdůrazní krásu a hloubku očí. V poslední době je v trendu přirozenost: aby vaše obočí vypadalo vždy krásně, nemusíte ho pravidelně upravovat. Připravili jsme pro vás několik tipů, které vám pomohou vytvořit dokonalé obočí a udržet jeho krásný vzhled po delší dobu.

* A jak máte upravenou „bránu do duše“ vy? Zdroj: Makeup.cz

Korekce tvaru obočí

Brow mistři doporučují vyhodit pinzetu na obočí. Pokud odstraníte chloupky na nesprávném místě, pak je velká pravděpodobnost, že obočí později nevrátíte do předchozího stavu. Chcete-li však obočí nechat narůst, pravidelně na něj nanášejte ricinový olej nebo speciální lotiony a séra urychlující jeho růst. Pak se objednejte k odborníkovi, který vytvoří správný tvar obočí podle rysů vašeho obličeje. Poradí vám také, jak správně pečovat o chloupky doma, abyste mohly zachovat tvar obočí i po návštěvě salonu krásy.

Barvení obočí

Pomocí barvy můžete svému obočí dodat jasný obrys a sytý odstín, který vydrží i několik týdnů. Pokud máte blond vlasy, tmavé až černé obočí vám pravděpodobně nebude slušet. Hlavní věcí při výběru vhodného odstínu je fakt, že vaše obočí by mělo vypadat přirozeně.

Dejte přednost barvě, která se hodí k vašemu barevnému typu. Na barvení obočí a řas však používejte pouze speciální přípravky. Obrovský sortiment barev na obočí si můžete prohlédnout na webových stránkách MAKEUP, stačí kliknout sem: https://makeup.cz/…orys/304995/.

Pamatujte si, že barva na vlasy se pro tento účel rozhodně nehodí! Barvy na obočí procházejí přísnou kontrolou, neobsahují komponenty škodlivé pro oči a téměř nezpůsobují alergické reakce. Kvalitní barva na obočí dlouho vydrží a často obsahuje pečující složky pro další posílení a výživu chloupků.

Laminace obočí

Na popularitě získává také kosmetická procedura, která má název laminace obočí. Jde o komplexní přístup k úpravě chloupků, což zahrnuje tvarování, zpevnění a podporu jejich růstu. Laminace se provádí pomocí speciálních aktivních sloučenin, jejichž hlavním úkolem je fixovat chloupky v potřebném směru a také mu dodat hladkost a lesk.

Tyto výrobky jsou obohaceny o keratin, oleje a aminokyseliny, díky čemuž nejen vyživují a pečují, ale také chrání obočí před negativními vlivy vnějších faktorů. Laminace je pohodlný a zcela bezbolestný proces, po kterém vás bude krásný a přirozený tvar obočí a výrazný obličej těšit po delší dobu.

Témata článku

Nejčtenější