Jaká bude vůně roku 2020? Hlasujte a vyhrajte

Každý rok se na pultech parfumerií objeví desítky nových vůní. Časopis Žena a život z nich společně s vámi vybere tu nejlepší. Udělte svůj hlas vaší favoritce a můžete jednu z nominovaných vůní vyhrát!

* Která vůně dostane váš hlas?

Která vůně stane na pomyslném stupni vítězů?

Časopis Žena a život právě spustil již 12. ročník ankety o nejkrásnější vůni roku. V neúprosném souboji se utká celkem 44 vůní. Ty jsou rozděleny na dámské a pánské a zároveň do kategorií prestige a popular. Jaký je v tom rozdíl? Pokud jejich cena za 50 ml převyšuje 1350 Kč, jedná se o PRESTIGE, pokud je pod touto hranicí, vůně spadá do kategorie POPULAR. Hodnocení, které zaměstná i jiné smysly než ty čichové, je soutěž o nejkrásnější flakon. Když parfém nejen krásně voní, ale stane se i ozdobou poličky, je to vždy výhra!

Rozhodnout můžete i vy!

Hlasování se do 15. října můžete zúčastnit i vy. Podpořte vůni, kterou nosíte každý den nebo vysněnou novinku, kterou vyhlížíte v parfumérii. Chtěli byste vybraný parfém vyhrát? Stačí poslat svůj hlas a automaticky se dostanete do slosování o jednu z nominovaných favoritek.

Společně s vámi se hodnocení účastní také odborná porota. Najdete v ní například herce Petra Vondráčka, básníka Petra Soukupa nebo naši šéfovou přísnou kosmetickou kritičku z Arome.cz Andreu Kudrnovou. A to si můžete být jistí, že žádná nekvalitní vodička v soutěži nezaboduje.

Dejte lesk a slávu jednomu z vybraných parfémů. Hlasujte v soutěži Vůně roku »

Autor: Natálie

Kosmetický nadšenec, milovník sladkých parfémů a právě v boji za hezčí pleť. Hledá neustále kosmetické svaté grály, které už na poličce zůstanou.

Témata článku

Nejčtenější