Jo Malone a ZARA spojily síly a vznikla exkluzivní kolekce vůní

Britská parfémářka Jo Malone ve spolupráci s módním řetězcem Zara představila 8 zbrusu nových unisexových vůní.

Niche parfémy, které konkurují luxusním značkám

Joanne Lesley Malone, známá jako Jo Malone, patří mezi významné osobnosti ve světě parfémů. Zabývá se výrobou exkluzivních niche parfémů.
Joanne svou lásku k vůním objevila už v dětství, kdy vyráběla vůně z květin a nastrouhaného mýdla. Její voňavky vynikají jednoduchostí, a to obsahově i designově.

Po odchodu z Jo Malone London, která nyní spadá pod Estée Lauder Companies, si Joanne založila značku Jo Loves, která plynně pokračuje v původní vizi.

Nyní Joanne spojila síly se španělskou módní značkou Zara, pro kterou vytvořila exkluzivní kolekci osmi vůní ZARA Emotions Collection. Joanne uvedla, že každá vůně je jedinečná a vypráví svůj vlastní příběh. Při výrobě nejnovější kolekce, na které pracovala 12 měsíců, vycházela z umění i bohaté fantazie.

Podle slov ředitelky Zara Cosmetics se nejedná o ojedinělou spolupráci s Jo Malone, ale o začátek dlouhodobého partnerství.

Zara Emotions Collection obsahuje

Každý z osmi unisexových parfémů vyjde na 599 Kč za 90ml balení. V nabídce jsou také menší flakonky se 40 a 10 ml, nebo velký sběratelský box s ucelenou kolekcí.

Prohlédněte si další kousky značky Jo Loves »

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Nejčtenější