Recenze celé kolekce Karma od Rituals: Přišel příval pozitivní energie a odpočinku?

Za řadou Ritual of Karma stojí celá jedna hinduistická filozofie. Ta by nás měla mimo jiné naučit pečovat o sebe sama. Podařilo se nám díky ní zrelaxovat a udržet si návyk každodenní péče o tělo i mysl?

* Jaká je řada Karma od Rituals?

Letní kombo, které podtrhne opálení i osvěží

Termální voda se může tomu, kdo ji ještě nevyzkoušel, může zdát jako zbytečnost. Po prvním použití se ale změní v nezbytnost, bez které nevydržíte jediný letní den. Jemná střička vytváří chladivou mlhu, která osvěží obličej i tělo. Šmrnc zase dodá nezaměnitelná vůně, která doprovází celou tuto řadu.

Suchý olej se třpytkami dá vyniknout opálení. Že je to vážně paráda, se dočtete i v recenzích, protože plných pět hvězd od našich uživatelek si vyslouží málokterý kosmetický kousek. Třpytky jsou drobounké, takže přehnaný efekt ve stylu disko koule se konat nebude.

Co říkají uživatelské recenze o kosmetice Rituals »Co říkají uživatelské recenze o kosmetice Rituals »

Svatý grál koupelového rituálu

Díky sprchové pěně se nebudete moci dočkat večerní koupele. Pokud nás má některý kousek této kolekce naučit relaxovat, je to právě ona. Provoní celou místnost spojením lotosu a bílého čaje. Tato vůně by se klidně mohla jmenovat Instantní relax, protože přesně ten si pod ní teď vždy představím. Na celé tělo stačí velmi malé množství, zhruba o velikosti desetikoruny. Jemňounká pěna se roztírá téměř jako krém.

Podívejte se na recenze sprchové pěny Rituals »Podívejte se na recenze sprchové pěny Rituals »

Hebké tělo od dekoltu k patě

Často se setkáváme s názorem, že v létě by se kůže neměla mechanicky obrušovat peelingem, protože pak opálení rychleji vybledne. Je to jeden velký omyl. Pokud používáte jemný scrub maximálně 2× týdně, opálení to jen podpoří. Hrubé částečky se nedostávají hlouběji než do již odumřelé svrchní vrstvy kůže. Díky jejímu odstranění je pokožka rozzářená a vypadá mladší.

Karma Body Scrub je na cukrové bázi, takže šupinky odstraňuje jemně. Krouživými pohyby pokožku navíc namasírujete a prokrvíte. Na druhou stranu se smývá o trochu hůře než jiné peelingy s olejovým nebo gelovým základem.

Důležitou tečkou po exfoliaci je nakrémování. I na to Rituals myslel a v kolekci najdete Body Cream. Ten ničím nepřekvapí, protože krémy téhle značky si drží vysokou kvalitu za každých okolností. Hydratace i rychlé vstřebávání jsou samozřejmostí.

Přečtěte si další recenze kosmetiky Rituals »Přečtěte si další recenze kosmetiky Rituals »

Mytí rukou zrušením karantény nekončí

Karma Hand Wash se díky jednoduchému, ale krásnému obalu stane ozdobou vašeho umyvadla. U mýdla na ruce sledujeme hlavně tři aspekty: mycí schopnost, vůni a (ne)vysušování. Toto je poměrně koncentrované, takže na umytí stačí opravdu málo. Vůně je z rukou cítit i přes následný nános desinfekce. Navíc neobsahuje mýdlové složky a tím pádem nevysušuje.

Přečtěte si další recenze mýdla na ruce z řady Karma od Rituals »Přečtěte si další recenze mýdla na ruce z řady Karma od Rituals »

Která kosmetika je pro vás symbolem relaxace?

Autor: Natálie

Kosmetický nadšenec, milovník sladkých parfémů a právě v boji za hezčí pleť. Hledá neustále kosmetické svaté grály, které už na poličce zůstanou.

Témata článku

Váš příspěvek

Nejčtenější