COSMO Beauty Awards 2020: Jak u nás zabodoval balzám na rty s korkovým obalem?

Balzámy na rty Kneipp, které jsou zajímavé nejen svým obsahem, ale také korkovým obalem, jsou jedním z kosmetických kousků nominovaných v COSMO Beauty Awards 2020. Jak u nás obstál mandlový?

* Jak nás zaujal balzám obalený v korku?

Splnil balzám slibovanou míru hydratace?

Stejně jako další dvě varianty balzámu od Kneipp – černý bez s bambuckým máslem a vanilka s cupuacu máslem – i mandlový krásně voní. Sladce, jemně a nevtíravě. Na rtech vám jeho aroma vydrží poměrně dlouho, ale není protivné, jako se tomu stává u jiných balzámů.

Opravdu hydratuje a vstřebává se postupně, takže ho nemusíte nanášet znovu a znovu. Používala jsem ho i v zimě, kdy pokožka rtů hodně trpí, ale zvládl ji udržet hebkou a bez šupinek i prasklin. Skvělý je také pod rtěnky, a to i pod matné, které bývají mistry ve vysoušení.

Plusem je to, že neobsahuje parafín, konzervanty a silikony, ale pouze přírodní oleje a vosky. Hodí se navíc pro ty z vás, co trpíte alergií na včelí vosk. Vynechat nemůžu ani unikátní korkové balení a obal z ekologicky šetrného papíru. I za ty dávám palec nahoru.

Cena: okolo 160 Kč

Máte s tímto balzámem podobně dobrou zkušenost? Hlasujete pro něj v soutěži COSMO Beauty Awards 2020 »

Autor: Jana

V jejím kosmetickém arzenálu hraje prim přírodní kosmetika a neobejde se bez výrazných rtěnek. Doma jich má pěknou sbírku v různých odstínech červené.

Témata článku

Nejčtenější