Kosmetické novinky: Třpyt, kam se podíváš

Nepřehlédnutelné paletky, zářivé rozjasňovače i metalické rtěnky. Zdá se, že matné efekty už nefrčí tolik jako předchozí sezónu. Březnové novinky jsou plné teplých a lesklých odstínů, které přivolávají sluníčko. Čemu jsem neodolala?

Zdroj: redakce Arome.cz

Čisticí pěna Weleda 1/10

Přírodní kosmetika Weleda přišla s jemnou čisticí pěnou bez parfemace. Pěna s výtažkem z vilínu je určená pro normální a smíšenou pleť a odlíčí i make-up. Dorazila i k nám do redakce, těšíme se na testování.

Zdroj: redakce Arome.cz

Metalické rtěnky, stíny i tužky na oči 2/10

Metalické rtěnky, nové odstíny očních stínů Bonbon i výrazné tužky na oči. To jsou přírůstky Dermacolu. Zatímco na odvážné rtěnky nemá u nás v redakci nikdo kuráž, voděodolné kajalové tužky využijeme v létě na koupališti.

Zdroj: www.instagram.com/aigrin_beauty

Precizní korektor i lesklý pomocník 3/10

V jarních novinkách Catrice se objevil legendární korektor se štětečkovým aplikátorem. Jestli se po tomto korektoru zapráší stejně jako po jeho bratříčkovi před několika měsíci, měly bychom si pospíšit. Vypadá slibně. Zaujala mě i tyčinka, která zajistí oblíbený mokrý efekt.

Zdroj: www.instagram.com/clarinsuk

Voňavé krémy na ruce 4/10

Vůně magnólie, jasmínu i neroli se schovala do limitované edice Clarins. Jejich krémy na ruce jsou oblíbené a i přes lehkou texturu dobře hydratují. Krém je ideální do kabelky.

Zdroj: www.instagram.com/yvesrochercesko

Matné hydratační rtěnky 5/10

Rtěnky Grand Rouge od Yves Rocher slibují matné a hydratované rty v jednom kroku. Mají sametovou texturu a prodávají se ve 20 odstínech. Co říkáte na zlatavorůžový obal?

Zdroj: www.instagram.com/ladykaty92

Magická paletka Urban Decay 6/10

Paletka Distortion je doslova kouzelná. Na první pohled sice může její skladba působit nudně, zdání však klame. První řadu tvoří pětice duochromatických stínů. Zkuste je navrstvit a objevíte zcela nové odstíny i efekty. Jednu nevýhodu to ale má – ať se vynasnažíte jakkoliv, už nikdy nedocílíte stejného efektu.

Zdroj: www.instagram.com/maccosmetics

Rozjasňovače MAC 7/10

Paletka Hyper Real Glow od Mac se bude hodit kosmetickým začátečníkům i zkušeným nadšencům. Má v sobě tři odstíny krémově pudrových rozjasňovačů, se kterými bude výsledný efekt vypadat skvěle i tehdy, pokud s rozjasňovači začínáte. Jedna paletka vás vyjde zhruba na 1 500 Kč.

Zdroj: www.instagram.com/galianomakeup

Zářivá pleť s rozjasňujícím pudrem Sephora 8/10

Pokud vám stačí rozjasňovač jeden, mám pro vás tip. Sephora uvedla dva odstíny rozjasňujícího pudru a oba vypadají hodně dobře. Blogosféra je miluje a já stále odolávám. Včera jsem je ale vyzkoušela a od té doby na ně nemůžu přestat myslet…

Zdroj: www.instagram.com/sephoraczechrepublic

Broskvová kolekce Too Faced 9/10

Oblíbily jste si Sweet Peach paletku od Too Faced? Zajásejte, sbírka se totiž rozrůstá o další produkty. V kolekci nechybí make-up, brozner, tvářenky ani oční stíny. Všechny produkty jsou v roztomilých obalech a pigmentace opět nezklamala. Broskvová vůně? Ta je samozřejmostí.

Zdroj: www.instagram.com/okmakeup_karolina

Čokoládové odstíny i vůně 10/10

Neodolala jsem nové čokoládové paletce od Too Faced. Se skladbou stínů si vystačím několik měsíců. Ukrývá v sobě krásné syté odstíny, matné i světlé barvy. Paletka je bytelnější než její předchůdkyně, ale co zůstalo, je neodolatelná sladká vůně.

Váš příspěvek

Nejčtenější