Novinky na vlastní kůži: Sprchový gel s máslem cupuaçu, fixátor se třpytkami a holografická rtěnka

Slyšeli jste už o másle cupuaçu? Je 1,5x výživnější než bambucké máslo a obsahuje ho nová řada značky Klorane. Maybelline zase rozšířil odstíny oblíbených SuperStay rtěnek o přirozené odstíny, takže v kanclu jásáme. A jaké jsou další prázdninové novinky?

Zdroj: redakce Arome.cz

Vlasový make up 1/7

Lákají vás barvičky? Vyzkoušely jsme novinku od L'Oréal Paris, make up na vlasy Colorista. Nemusíte se bát, že s odstínem šlápnete vedle. Naše Andy vyzkoušela růžový a barva šla dolů stejně dobře jako líčení. Po prvním umytí byla pryč. Je libo fialové ombré nebo zelené proužky?

Zdroj: www.instagram.com/rysichka_makeup

Holografické rty jedním tahem? 2/7

Když jsem poprvé zaregistrovala holografickou rtěnku Epic Lip Transformer od Avon, představila jsem si šílený make up 80. let. Rtěnka se používá samostatně nebo jako top coat na rtěnku. I přes to, že se při líčení držím při zemi, efekt se mi líbil. Výsledek není šílený a vypadá zajímavě.

Zdroj: www.instagram.com/daria.rokosovskaya

Fixátor se třpytkami 3/7

Nové jsou i Fix+ od značky Mac, hurá. Suchou pleť krásně rozjasní fixační sprej se třpytkami a na mastnou pleť se bude hodit matující varianta. Vedle matného a třpytivého se určitě podívejte i na voňavé Fix+. Kokosový a levandulový voní úžasně. Tento produkt je můj kosmetický must have. Pleť připraví, make up zafixuje a během dne osvěží.

Zdroj: www.instagram.com/memelissa

Rtěnky SuperStay Matte Ink Un-nude 4/7

Z nových odstínů rtěnek SuperStay Matte Ink Un-nude od Maybelline jásáme. Barvičky jsou krásné a pigmentace i výdrž stejná. Už jste narazily v drogérii na lepší rtěnky? My ne!

Zdroj: www.instagram.com/adelaskoupa

Krásná slečna s Havlíkovou Apotékou 5/7

Havlíkova Apotéka přišla s novou řadou Krásná slečna. Masku Pařba jsme vyzkoušely na letní dovolené, ale účinky jsme moc neviděly. Čistící elixír je zajímavý svou černou barvou a krém je lehkou texturou super pod make up.

Zdroj: www.instagram.com/kloranepoland

Výživné máslo cupuaçu 6/7

Pokud hledáte opravdu výživné tělové mléko a sprchový gel, koukněte na novou tělovou řadu od Klorane. Nejvýživnější je tělové mléko a sprchový gel s vůní květů cupuaçu. Sprchový gel je výživný natolik, že mi odlepil i náplast, která jindy vydrží všechno. Líbí se mi také varianta s vůní listů fíkovníku.

Zdroj: redakce Arome.cz

Černá maska a podkladová báze 7/7

Dermacol přišel s řadou Black Magic. Na černé slupovací masky jsme zvyklé. Novinkou je pro nás černá podkladová báze. Maska s černými tečkami sice zatočí, ale je potřeba jí dát jen slabší vrstvu. Jinak nezaschne.

Nejčtenější